• Pohádka

Vinaři - Hody (2014) (epizoda)

Opravdu mě mrzí, že jsem neviděl Věrku! O Hodech, bez Hodů, co s vinařstvím nevíme, ale pohodička.

Kriminálka Anděl - Černý Mušketýr (2012) (epizoda)

Sice mě nepotěšilo, jak brzy skočili policisté na lep, ovšem patolog brzy vše napravil. Ale nakonec čtyři? Ve vedlejších rolích fajn herci.

Recept na milování (1984) (TV film)

Televizní nuda, připomínající mi trošku o tok starší a mnohem ve všech ohledech lepší Svatební cestu do Jiljí. Snažil se pouze Jiří Wimmer, ale když není vtipný scénář, ani jeho obličej nepomůže. Nesmyslnost v dávání dohromady (dokonce v Rumunsku) lidi podle dotazníku, ačkoli se k sobě nehodí, vyplulo o to více na povrch v závěrečné scéně.

Štafl - Stíhačky (2018) (epizoda)

Nohův test stíhaček mě opravdu pobavil. Elév jej vtipně parodoval.

Štafl - Šušně (2018) (epizoda)

Zajímavý nápad, jak se s humorem ponořit do taxikářské žumpy v Praze. Rozjezd trochu vysvětlující, ale fajn.

Okresní přebor - Schůze (2010) (epizoda)

Přijede Kachnička. "Pět zápasů za pět sezón!" Statistika není nuda a ještě s Blani na konci.

Okresní přebor - Kopačák (2010) (epizoda)

Tolik sprostých slov, ovšem tak trefně použitých, že mi přestala vadit. Vždyť "když můžeš opravovat kotle bez faktury, tak půjde i tohle."

Vinaři - Derby (2014) (epizoda)

Maličko smutnější díl, který ale míří k happy endingu, k rozuzlení, jež si divák přeje. Vlček a Tomica konečně usmířeni?

Okresní přebor - Lucka (2010) (epizoda)

"Udělej mi pivo a velkou vodku!" "Cože?" "Tak malou." Jirka měl špatný den a Jarda si ho užil.