Česko

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 10.10.2019  18:06
    Premiér (TV seriál) (2019)

Je to taková sr*čka, že jsem měl po letech nutkání obnovit heslo na ČSFD, přihlásit se a napsat to sem. Vydržel jsem to asi pět minut. První minutu mi běhal mráz po zádech, druhou mi naskočila husí kůže, ve třetí minutě se mi chtělo zvracet, ve čtvrté jsem dostal křeč a cítil jsem se být paralyzován, po čtvrté jsem si chtěl vyškrábat oči. Fakt strašnej bizár. Ten člověk by se měl jít léčit. Okamžitě.

• 29.7.2012  21:27
    Polski film (2012)

Slušně jsem se bavil. A ''hovno, nemiluju Polsko''... :)

• 3.7.2012  16:58
    Výlet (2011)

Viděno na MFF KV. Osobně hodnotím tento filmový debut režiséra Nejce Gazvody velmi pozitivně.

• 3.7.2012  16:53

Film jsme viděli ve Varech. Dobrý námět, vleklý děj...Jedna hvězda za vizuální zpracování.

• 22.4.2012  14:30
    Terapie - Série 1 (série) (2011)

Osobně nemám nic, co bych mohl seriálu vytknout. Není to dokonalé, ale mezi seriály v ČR je to zářící hvězda. HBO zkrátka umí točit dobré věci. A kupodivu to umí dělat i jejich divize HBO CENTRAL EUROPE.

• 15.4.2012  23:41

'' This is not a love song...''

• 15.4.2012  23:06

Je tam lidskost, je tam spousta humoru, je tam skutečný příběh, je to evropský film. Je to fajn...

• 15.4.2012  22:56

Ostudně podhodnocený film. Popravdě, Strom života jsem nikdy nedokázal shlédnout jednorázově a dlouho jsem přemýšlel nad tím, o čem tento film vlastně je? Je to o smrti člověka a čekání na odpověď zhora? Nebo je to o boji Jacka s despotickým otcem, který ovládá celou rodinu? Odpověď je asi prostá: Je to o životě, životních překážkách, vyrovnávání se s nepříjemnými událostmi. Když pominu nevhodnou pasáž s dinosaury, tak se mi film velice líbil. Kamera byla famózní, nádherné záběry. Hudba skvělá (Ve filmu zazněla i Vltava od B.Smetany). Dávám filmu pět hvězdiček, abych to hodnocení vykompenzoval.

• 15.4.2012  22:35
    Stud (2011)

Tak trochu jsme ten film rozebírali po odchodu z kina. Já osobně jsem měl velký problém popsat svoje pocity a říct k tomu objektivní názor. Nevěděl jsem moc, co si o tom filmu mám myslet. Až s odstupem času mi došlo, že to vlastně nebylo ani zlé, ani prázdné. Byl to reálný obraz této doby. McQueen chce evidentně točit netradiční filmy, naservírovat divákovi netradiční pohled na určité téma a donutit diváka k zamyšlení. Takže hlad i stud máme za sebou. Co nám naservíruje příště? Myslím si, že už jsme hladoví...

• 25.7.2011  21:18

Před časem odvysíláno na ČT2 (Filmový klub). Dnes jsem se k tomu po dlouhé době dostal a mám radost, že jsem si vzpomněl. Je to jeden z mála filmů, který budu chtít vidět ještě jednou. Osobně hodnotím pětkou a nelituji ztraceného času.

• 24.7.2011  14:14
    Všemocný (2011)

Vizuálně velice povedené dílko. Děj nenudí, občas dokonce nadchne. Kamera je výborná, efekty jsou nápadité. Zkrátka velice příjemná oddechovka o nadopovaném muži se čtyřciferným IQ. :)

• 6.7.2011  23:12

Čekal jsem snobárnu, která bude laciným způsobem útočit na divácké emoce. Kupodivu jsem se dočkal skutečně kvalitního snímku. Dávám 4 hvězdy a nelituji ztraceného času.

• 8.6.2011  22:54

Nicholas Winton je přesně ten typ hrdiny, kterých je na světě málo. Neváhal pomoct, nedělal nic pro sebe a nikomu neměl potřebu říkat, co vlastně udělal. Byla to pro něj samozřejmost.

• 7.6.2011  22:34
    Generation Kill (TV seriál) (2008)

Nečekal jsem, že uvidím tak reálný pohled na válku v Iráku, když se jedná o americkou tvorbu. Příjemné překvapení...

• 7.6.2011  22:29
    Proboha! (2008)

Bill Maher je sice neskutečný klaun, který se rád vyžívá v provokaci, ale já jsem se bavil snad celou dobu při sledování tohoto dokumentu. Je to zkrátka pořad pro všechny různé ateisty, agnostiky a další bezvěrce. :)

• 7.6.2011  19:24

Never let me go si zaslouží o dost vyšší hodnocení. Film je to sice dost smutný, melancholický a depresivní, ale jakousi zvláštní formou nám ukazuje, čeho je lidstvo schopné.

• 7.6.2011  19:09
    Lidice (2011)

Nevyložte si to nějak špatně, ale já osobně jsem byl tak trochu zklamaný tím podáním Lidic pod taktovkou Petra Nikolaeva. Lidice si dle mého názoru zaslouží víc.

• 8.3.2011  02:09
    Sexy 40 (2009)

Oddechová kravina a jedna sexy čtyřicátnice.

• 8.2.2011  18:42

Myslím si, že film ''Umění plakat'' krásně ukazuje sílu Skandinávských filmů.

• 28.1.2011  20:39

Internet je mocný nástroj, který dokáže sbližovat všechny lidi na Zemi. Dokumentu nemám co vytknout.

• 22.1.2011  22:55
    London (2005)

'Impotentní' Jason Statham to tak trochu držel nad vodou.Svým způsobem ten film o šňupání koksu na obrazu Vincenta van Gogha baví, svým způsobem však silně nudí.

• 22.1.2011  22:32

Trvalo celkem dlouho, než děj nabral na otáčkách, ale stálo to za to. Dlouho jsem neviděl tak skvělý závěr filmu.

• 27.12.2010  02:05
    Český mír (2010)

Obyvatelé Peace landu občanský průkaz zřejmě nepotřebují. :-)) Z toho dokumentu zkrátka číší prostý fakt, že jsme jen malý národ plný duševně malých Čecháčků (ať už proradaristů, nebo protiradaristů). Radar neradar, k smíchu budeme světu ještě dlouho. Lehce zmanipulovatelní politici (patolízalové) a pod nimi zapálení příznivci a odpůrci. Soundtrack: Vlasta Parkan

• 27.12.2010  02:03
    Machete (2010)

A natočí už Robert Rodriguez také něco jiného, než béčkovou řežbu na odreagování? Na druhou stranu přiznávám, že mu ty béčka opravdu jdou. Občas jsem se od srdce zasmál.

• 27.12.2010  01:55
    Armadillo (2010)

Tento dokument můj pohled na válku v Afghánistánu nezměnil, přesto mi možná pomohl pochopit některé věci. Viděl jsem znuděné žoldáky, kteří tuto válku pojali jako adrenalinový sport, což se ukázalo i v samotném závěru dokumentu.

• 27.12.2010  01:45

Čekal jsem možná trochu víc. A celkem jsem byl zklamaný špatným dabingem, jinak ale musím napsat, že se mi film celkem líbil. Lepší průměr...

• 20.11.2010  23:40

Film se mi velice líbil. Myslím si, že divákovi naservíroval tu pravou atmosféru New Yorku.

• 16.11.2010  19:25
    Odsun (2010)

Hodně zdlouhavý film, který měl pár silných momentů, ale jinak nemohu napsat, že by předčil jiné filmy o deportaci židů. Nezachránil to dokonce ani samotný Jean Reno...

• 6.11.2010  13:17

David Fincher je můj oblíbený režisér. Když jsem se poprvé dočetl o tom, že natáčí film The Social Network, nebyl jsem zrovna dvakrát nadšený. Předem bylo jasné, že nám Fincher ukáže obraz Marka, který je špatný i dobrý. Ostatně, z filmu jsem měl stejný dojem. Ten film byl špatný i dobrý. První polovina filmu mi připadá příšerně nudná, jednotvárná, přesto je pro závisláky na Facebooku jistě atraktivní... Druhá polovina už byla o něco lepší. Závěrečný výrok právničky byl skvělou třešničkou na dortu. The Social Network je přesně ten druh filmu, který nás nemá čím překvapit, pokud čteme aktuální zprávy. Je to druh filmu, který se natočil dle mého názoru příliš brzy, ale naprosto chápu, proč se natočil právě teď... Facebook je teď pravděpodobně na svém vrcholu, což zaručuje divácký zájem, ale zároveň tím ztrácí na celkové hodnotě.

• 30.10.2010  18:40
    Kobova garáž (TV film) (2003)

Jeden z nejlepších tv filmů u nás.

<< předchozí 1 2 3