Forrest Gump (1994)

Nevím, asi jsem jinej, ale tenhle film mě zaujal pouze jeho zpracováním a excelentním výkonem hlavního hrdiny. Příběh mě nechal zcela chladným, škoda.

Jmenuji se Khan (2010)

Podle některých komentářů, které film přirovnávají k Forrestu Gumpovi a vyčítají mu jeho přeslazenost, příliš nesouhlasím. Ano, je to přeslazené a přehnané, ale narozdíl od Forresta (rozumějte - retardovaný člověk s IQ 75, který je skvělým atletem, držitelem akcií Applu, majitelem firmy lovící krevety, běžcem, který přeběhl několikrát USA,... je i na mě už trochu moc) jsem jim to velice rád odpustil. Rozhodně je to skvělý film, který jsem od Bollywoodu nečekal.

Tong (2009) (studentský film)

Tenhle filmek stojí za zhlédnutí. Kvalitní animace, dabing a originální příběh s koncem, který sem rozhodně nečekal!

Enthiran (2010)

Viděl jsem asi desetiminutový sestřih toho "nejlepšího" a docela sem se u toho bavil. Ale jít se na to podívat jako na celovečerní film? Možná tak po deseti pivech, ale střízlivej nikdy! :D

Kalendář Míši a Ríši (2008) (pořad)

Né každý má jejich humor rád, i mně se některé díly nelíbily. Ale jako nápad dobrý a pro zlepšení nálady to taky ušlo.

Poslední noc v Římě (2010)

Popravdě jsem se chtěl na tento film podívat jenom proto, že jsem byl zvědavý na nahé hlavní postavy. :) Avšak jaké bylo překvapení, když mě po prvních pár minutách příběh zcela pohltil a já si ho nevýslovně užíval. Dokonalá hudba (písen Loving strangers mi již několik dní zní v hlavě), děj je sice nenáročný, o to však více je příjemné sledovat, jak se zprvu dvě cizí osoby začínají poznávat, odhalovat svou minulost a vzrůstá jejich vzájemná náklonnost (dostatečně prokládaná erotickými scénami :) ). K tomu skvělá kamera, herecké výkony a samozřejmě výběr samotných hereček a máme tu film, který na mě po delší době udělal opravdu veliký dojem a chuť se podívat do Říma je o to větší. Navíc sem se musel na tento film podívat ještě jednou, aby sem se ujistil, zda jsem se nezbláznil, ale i na podruhé to bylo naprosto skvělé. Dávám 5* a ani o chlup míň.