• Životopisný

Šerifská hvězda (2017) (seriál)

Absolutní pecka, Tim Roth neskutečný, skvěle napsané, krásná Kanada, výborné obsazení všech postav

The Secret (2016) (seriál)

Naprostá bomba, tak šílený příběh se asi nedal natočil blbě, ikdyž James Nesbitt byl dokonale na zabití. Zajímalo by mě, jestli někdo zkoumal při vynášení rozsudku jeho duševní zdraví. Tak svérázný výklad bible snad nikde jinde neuvidíte, nepožýádáš manželku bližního svého, nesesmilníš, nezabiješ, všechno marné, když máte osobní dohodu s bohem, je vše v poho. Colin se v rámci svých myšlenkových pochodů neustále oháněl biblickým králem Davidem, měl tedy buď velmi slušné ego anebo trpěl a trpí schyzofrenií.

Tři billboardy kousek za Ebbingem (2017)

Nekompromisně plný počet bodů, zábavný a chytrý film, po velmi dlouhé době mi bylo přes téměř 2 hodinovou stopáž moc líto, že film končí, vzhledem k tomu, že z Hollywoodu k nám teď chodí samé kraviny, nevím, jak se jim to povedlo, že by koprodukcí s brity?

The Punisher (2017) (seriál)

Nejsem milovníkem tohoto žánru, ale absolutní žánrová čistota, tempo, strhující příběh a v neposlední řadě uvěřitelný a skvělý Jon Bernthal, prostě plný počet

Koruna - Série 2 (2017) (série)

Brilantní, ale musím se přiznat, že díly, ve kterých neměla dominantní roli Lilibeth mě tak nebraly, možná proto, že nebyly tak strhující, možná proto, že královnu hraje báječná Claire Foy :)

Olive Kitteridgeová (2014) (seriál)

Nekompromisně za pět hvězd, upozornění pro ty, co se budou koukat jen kvůli Billu Murrymu (což by byla chyba), objeví se až na konci, takže jeho uvedení na prvním místě pod popiskem, je víc, než zavádějící.

Wind River (2017)

Absolutně nejlepší role Jeremy Rennera, až tímhle filmem se pro mě dostal do mé osobní topky, film jako takový perfektní, silný - zažere se pod kůži

Úlovek (2009) (seriál)

Absolutně neskutečný mistr Hardy

Last Tango in Halifax (2012) (seriál)

Okouzlující věc, vtipné, nápadité, skvěle obsazené i podané, 3 tí série trochu slabší.