New Kids Turbo (2010)

Co to kurva bylo? Pár křováků ztratilo práci, tak si řekli, že budou vybírat sociální dávky. Mysleli, že dostanou sta tisíce ale to se mýlili, když jim došli prachy a úřad jim další dávky zatrhnul, tak se nasrali a usmysleli si, že už nikdy nebudou za nic platit. Tím rozpoutali nepokoje a toho si všimla vláda a rozhodla se, že na ně hoděj bombu. A to je asi tak celej příběh. Je to totální nechutná, dementní uplně o hovně komedie, která je ale příšerná prdel! Takhle jsem se už dlouho nezasmál. V tom filmu jde totálně o hovno, ale ty hlavní představitelé jsou prostě boží! Větší hovada do toho filmu dát nemohli. Z policajtů a vlády tam udělali naprostý kokoty, který se střílej navzájem a házej bomby na jiný města. Prostě příšerně vtipná komedie, která ale neosloví rozhodně všechny. Za mě 80%.

Nezvratný osud (2000)

Klasika na které se těží doteď. Nezvratný osud jednička byla spíš taková komedie než horor. Nejvíce mě dostala živá voda tekoucí z hajzlu a samozřejmě Stifler. Seann bude navždy Stifler ať už hraje cokoliv. Jako začátek jedné série je to skvělý, kdybych to měl brát jako horor, tak to moc neuspěje, protože hororových prvků tam vážně moc není, ale na pobavení dobrý.

Než ďábel zjistí, že seš mrtvej (2007)

Úžasně poskládaný krimi thriller ve kterém neexistuje kladná postava. Všechno to jsou strašný svině, a pro mě byl největší debil a hajzl v jednom Hank, kterej vlastně totálně všechno posral a přitom byl presentován jako ten míň zlej bráška. Mladší sourozenci to maj vždycky lehčí, to vystihl Andy skvěle..... Film je skvěle natočený, ze začátku to vypadalo na klasickou vloupačku která se posere, jenže tohle vloupačkou jen začíná a až potom se začnou věci totálně kurvit. Skvěle vygradovaný film se skvělou kamerou a sestříhanými úseky, které se opakují 2 krát, jen z pohledu jiné osoby. Ze začátku mi to přeskakování docela vadilo, ale potom jsem si zvykl a skvěle mi tam sedlo. Vidět vloupačku z několika pohledů, nebo co se dělo před tím, než Hank zavolal Andymu to bylo úžasný. Skvělý Thriller, kterému ale něco k plnému počtu chybí. Možná to, že ten malej hajzl z toho vyvázl nebo začáteční kamera. Ani vlastně nevím, ale na plný počet to není. 89%

Nic nás nerozdělí (2012)

Nádhernej, příšerně autentickej a nechutňě dojemnej film, který vás chytne za srdce. The Impossible je film o obrovské katastrofě, lidské dobrotě i chamtivosti a rodinné lásce, která nezná mezí. Od začátku jsem byl připoutaný ke křeslu a nemohl jsem se odtrhnout, když přišla tsunami, tak jsem ani nedýchal. Tak realistická vlna, všechny ty zranění, to bylo prostě tak uvěřitelné až to bylo strašidelný. Po strašně dlouhé době mi u filmu zvlhli oči. Naomi Watts si rozhodně Oscara zaslouží ale co nechápu je, jaktože není nominovaný film jako takový a hlavně, proč není nominovaný Tom Holland, který úplně zastínil hvězdy filmu. On je ten, kterej hraje ze všech nejlíp a hlavně realisticky. Věřil jsem mu všechno co řekl, a když našel svoje dva bratry, tak jsem brečel. Tenhle nádhernej film si nezaslouží jenom jednu nominaci na Oscara! Pro mě je to jeden z nejlepších filmů roku.

Nikdo není dokonalý (1998) (pořad)

Dřív se mi to celkem líbilo. Ale ted, když se na to kouknu, tak se mi to až hnusí. Než se Krampol vymáčkne, tak uběhne polovina seriálu a nakonec je ten vtip uplně o hovně. Jediné co je na pořadu celkem dobré, jsou ty vtipně blbý češi, který věděj většinou uplný hovno.

Ninja 2: Pomsta (2013)

Scott Adkins pořád umí, jeho choreografie a boj jsou naprosto precizní a úžasný. Jako film to je takový průměr, klasický příběh o pomstě, ale o tom to vůbec není. Tady jde o to, aby byli boje dynamický a pořádně promakaný, což se tady povedlo na jedničku. Dokonce si Florentine neodpustil jeden zvrat na konec, který se tam kupodivu hodil a já si nemusel ťukat na čelo, jaká to byla blbost. Ono jde vidět, že Florentine se příběhem nikdy moc nezabýval a jde to znát na všech jeho filmech, naštěstí se Ninja: Shadow of a Tear povedlo a já jsem spokojenej.

Nitro Circus (2012)

" Kámo, tys dopad tak tvrdě, že jsem myslel, že začneš zase chodit." Tohle je nejlepší věta z celýho filmu. Naprostej nářez, kterej bych chtěl taky někdy zažít. Tohle opravdu neni Jackass. Jak se řeklo ve filmu. Akce v jackassu jsou udělané tak, aby se posrali ale věci dělaný v Nitru musejí vyjít, jináč člověk, kterej je dělá zemře. Naprosto úžasný scény. Koukám i na seriál a tohle se mu v pohodě vyrovná. Možná to je ještě lepší. Úžasnej film, kterej musíte vidět, jestli máte rádi adrenalin a všecko kolem toho. Teď mě nejvíc sere, že jsem nebyl na Nitro cirkus live tady v Praze. A bude mě to srát asi ještě hodně dlouho. Aspon u tohodle film ujsem si to trochu vynahradil. Doporučuju.

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Co to kurva bylo?? xDD Fakt dobrej francuskej horor ale ten konec? To mělo bejt jako co? Takhle pokazit celej film! Když jsem na film koukal tak jsem chtěl dát i **** ale s tim koncem to je na hoodně slabý *** a to jsem ještě hodně hodnej. Skvělej brutální horor se zkurvenym koncem.

Noční jízda (2013)

Tom Hardy předvedl další ze svých dokonalých výkonů a drží tenhle film v nadprůměrných číslech, celé to bylo jen na něm a on dokáže svým hlasem a výrazy tak vtáhnout do filmu, že vás to nestihne ani začít nudit a už je konec filmu, přitom jde o na první pohled primitivní příběh, Chezush to vystihla naprosto úžasně " Ale stejně je Hardy borec, zvládnout takhle celý film sám. Bych nikdy nečekala, že mě budou nějaký žvásty o betonu bavit " Je to úžasný film, jen mi tam pořád něco chybělo k tý 5*, nějaký zvrat, nebo událost, kterou bych si pamatoval, konec je takovej nijakej, takže za to 1* dolů, ale jinak jde o další dokonalý film, ve kterém účinkuje Tom Hardy.

Noční rande (2010)

Když se za celou komedii pousměju jen dvakrát, tak bude asi někde nějaká chyba. Date Night je klasická lehce zapomenutelná komedie, kterých tu jsou milióny. Nudnej pár si vyrazí do restauračky, páč chtěj něco změnit, protože už je jejich manželství nudí a všechno se posere a jde po nich kde kdo. Prostě klasická nuda. Shawn Levy by už neměl nic točit, protože pokurví co může. Tolik hvězd a hovno z toho. Divím se, že se tomu upsal i Mark Wahlberg, měl jsem za to, že si umí vybírat filmy, i když se mu to už několikrát nepovedlo, ale tohle je velkej krok dozadu, protože hrát zanedbatelnou druhou postavu, je docela o hovně. Jediná dobrá stránka na týhle blbosti je Tina Fey, která na svůj věk vypadá božsky a umí i dobře hrát a ještě mě potěšila scéna s taxíkem a část s Jamesem Francem a Milou Kunis, ale víc nic. 50%