Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Animovaný
  • Horor

plakát

Survivor Česko & Slovensko (2022) (pořad) odpad!

Je smutný, co zase Nova provedla s tak skvělým konceptem jako je survivor. Nejde ani tak o soutěžící nebo soutěže obecně, ale o způsob, kterým je vše sestříhané. Všichni v produkci mají strašně málo času na vytvoření něčeho zajímavého, proto má každý díl 2 hodiny. V originálním Survivoru, když to přeženu, tak každý záběr má smysl, ale tady je 95% záběrů naprostý odpad bez jakéhokoliv významu, vše je dokonce tak špatně natočené, že je skoro polovina záběrů rozmazaná nebo má někdo useklou hlavu a když už se konečně nějaký záběr povede, tak je tam nahovno zvuk. Tohle je ještě horší nez Robinsonuv ostrov a to o parník. Bohužel je to jen nepovedená parodie na Survivor, nic víc. Po dvou dílech a 4 ztracených hodinách nemám sílu pokračovat dál.

plakát

Resident Evil: Infinite Darkness (2021) (seriál)

Dokoukal jsem to pár minut na zpět a mám strašnou chuť tomu napařit odpad, ale zase tak strašný to objektivně nebylo. Moje největší chyba byla, že jsem viděl, že tam bude Claire a Leon + to je pod Netflixem, takže jsem počítal s tím, že tam bude kvalitní animace a alespoň trošku zajímavý příběh s lovebrand hrdiny z her, bohužel se stal pravý opak. Netflix musel příšerně tlačit na to, aby byl "seriál" co nejdříve hotov, protože příběh je naprosto stupidní, Claire tam je dohromady asi na 15 minut v průběhu všech dílu a vlastně celý "seriál" má dohromady cca hodinu a pár minutek k tomu, když odečtu titulky. Co tak koukám, tak tu lidi chválí animaci. Jediné co mě napadá je to, že nikdy neviděli předešlé CGI Resident filmy, protože ta animace je příšerná, je téměř stejná jako u 10 let starých dílů, jen je to upscale na 4K.Celé je to sekané, postavy se pohybují nepřirozeně a vypadá to strašně hloupě. Dabing nesedí dost často do lipsyncu, ale abych pouze nenadával, tak closeup záběry měli fakt super, s tím si vyhráli a detaily tam nějaké byly, jen škoda že tak nevypadal celý film.  No a na konec ten konec. Hlavně kvůli němu jsem chtěl Residentu napařit odpad. Celej poslední díl je naprosto odpadní žumpa s hromadou nesmyslů a na rychlo sepsaným rádoby scénářem, kde už se tvůrci a snad ani dabéři vůbec nesnažili, jak kdyby si mysleli, že se k tomu poslednímu dílu stejně nikdo nedostane po tom, co uvidí zbytek. Fakt jsem se na to těšil a jsem strašně zklamán, alespoň že ty hry jsou pořád top. 30%

plakát

Umbrella Academy (2019) (seriál)

Já bych možná i napsal nějakou smysluplnou recenzi, ale v tomhle případě jsem extrémně neobjektivní. Prostě tam hraje Robert který hraje Nathana 2.0 na speedu a jmenuje se Klaus, to je asi vše co k tomu mám 5/5, nic víc ke štěstí nepotřebuji.

plakát

Vychováni vlky - Virtual Faith (2020) (epizoda)

Sorry ale tímhle dílem u mě seriál končí. To že jsou první dva díly nezáživná sračka bych ještě překousl, přeci jenom hromada klenotů se rozjíždí až kolem poloviny série, ale třetí díl mě utvrdil v tom, že tohle už lepší nebude. Herci jsou jen banda neherců co se jakž takž snaží něco uhrát, ale moc jim to nejde. Plus samozřejmě Travis, kterýmu ta role docela sedí, ale za celý tři díly nic nepředvedl a vlastně mě ani ten vývoj postavy nezajímá, pokud tam vůbec nějaký vývoj bude. No nicméně tohle bych ještě překousl, ale v každým dílu je víc a víc nelogických děr ve scénáři a v tomto díle už je to vážně neúnosné, to aby se stal jeden fuck up každých 10 minut seriálu je fakt výsměch.

Fabrika (2018)

Moje první setkání s Bykovem a musím říct, že určitě kouknu i na další jeho filmy, protože tohle je přesně něco, co hledám. Temný thriller, kde se moc nehraje na to, kdo je hodný a kdo zlý, pro mne je tam jedna extrémně záporná postava, ale když jsem film probíral s dalšími lidmi, tak jsem zjistil, že oni brali jako zápornou postavu uplně někoho jiného, takže je to asi dost o úhlu pohledu. Herecké výkony jsou na vysoké úrovni tak, jako samotný scénář. Film je nepředvídatelný a to je jeho největší plus. Tedy ještě s jednou důležitou věcí a to je uvěřitelnost. Reálně bych se ani nedivil, kdyby takovýchto povstání bylo více, jen se zametli pod ruský kobereček a nikdo o nich dodnes neví. Za mě to byl velmi povedený film, bohužel ho shazují malé hlouposti, které se v něm objeví. Plus jsem zjistil, jak moc jsem ovlivněn akčními blbostmi z Ameriky, protože když se odehrávala bitka, tak mi přišlo hrozně divný, že se mlátí a vlastně ty rány nejdou vůbec slyšet, ale je to logický a dost to přidalo té uvěřitelnosti. Trošku tomu chybí, ale na 80% to určitě je. A Bykova budu určitě dál sledovat.

John Wick 3 (2019)

Kdyby byl John Wick 3 pouze o soubojích, tak by to byl masterpiece, ale podle toho, co jsem se někde dočetl by se mělo jednat o film s dějem, né o to, kolik zabije Kaenu lidí v jedné scéně co nejlepším způsobem. Třetí díl je zatím nejhorším dílem série. Jako jo, na začátku vás navnadí krásnými boji a Rkovou brutálností, ale to je vše, co film nabízí. Ta výplň mezi souboji je naprosto o hovně a film potlačuje většinu svých pravidel, které si během série nastavila. Dialogy nedávají smysl a chyb je tam tolik, že už se nad tím nedá přihmouřit oko. Už se těším, až v příštím díle bude John bojovat proti celý zemi, bude skákat z letadla bez padáku, hodí na něj atomovku a nakonec ho sežere Godzilla a John to všechno přežije, upraví si oblek a řekne něco strašně drsnýho, třeba "YEAAAH". Souboje 5/5, zbytek odpad.

plakát

Girl on the Third Floor (2019)

Film o cápkovi, co si koupí dům, ve kterém straší. Jediná novinka je asi to, že tady v tom hororovém domě ze všech otvorů vytejká mrdka, protože to byl dřív bordel. A o tom je vlastně celý film, je to totální odpadová sračka, ale CM Punk je roztomilej, když se snaží hrát a občas jsem se i usmál, když zahlásil nějakou blbost. A na Sarah se hezky kouká, takže 2* jsou ideál. Pro každého, kdo nemá chuť vidět naprostou slátaninu bez příběhu a příšerný herce, obejděte tento film obloukem.

Hellboy (2019)

Herecký výkony jsou na bodu mrazu, příběh je totální sračka a celý je to rádoby vtipný, kdyby jste byli mentálně zaostalý děcko ze zvláštní školy, možná by jste se i nějakému tomu vtipu zasmáli. Tenhle film je totální trash a režisérovi by měl někdo dát pořádně přes držku za to, jak dojebal Hellboye. Prosím, už nedělejte žádnej reboot, natož druhej díl. Je to čím dál tím horší. Jednu hvězdu dám jen za to CGI, který muselo bejt kurevsky drahý a je to znát, nevypadá uplně nejhůř ale zbytek filmu je totální utrpení od první do poslední minuty.

Heavy Trip (2018)

Heavy trip je taková rodinná komedie, kterou by většina rodin vypnulo po prvním songu. Tento film je dělán s láskou k tomu nejtvrdšímu metalu. Film se pomalu rozjíždí a pak hrozně rychle skončí, ale ten pocit po skončení filmu je naprosto úžasnej. Hrozně feels good film a ten debilní úsměv z mojí tváře ještě nějakou tu minutu nesundám.

Climax (2018)

Gaspar Noé je magor, co si ujíždí na LSD filmech, prostě trip jak svině a totálně nepobíráš co se děje, ani to pobrat nemáš, je to prostě divný. Má to "jen" hodinu a půl a bylo to pro mě teda větší mučení než Enter the Void, který má přes 2 a půl hodiny. A jako mučení, ono to je kurva zajímavý sledovat, jen se tam nic neděje, jsou tam divný konverzace, střihy, psycho hudba a divný scény. Ale stejně vám ten film nakonec doporučím, protože jste určitě nikdy nic takovýho neviděli a všichni by si měli jednou tento zážitek užít nebo protrpět.