Hostitel (2013)

Na každém rohu je poznat od jaké spisovatelky Hostitel je. Každopádně, milé překvapení. Určitě lepší než Stmívání. Děj celkově plyne stejným tempem, žádné zdlouhavé hluché scény nebo patetické momenty, na druhou stranu se však akčnější, rychlejší scény, které by trochu oživily průběh, také nekonají. Původně jsem chtěl dát 4 hvězdy, ale musím dát 3. Děj filmu je v podstatě vykořistěná Invaze s Nicole Kidman. Konec filmu byl na můj vkus moc popkornový a nějaká evoluce oproti Stmívání by neuškodila. 60%

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Skvělý pořad s vtipnými nápady a hlavně trojkou neskutečně charismatických a vtipných moderátorů. Recenze aut dokážou podat vtipně, ale přesto profesionálně a hlavně, nenechají se podplatit a všechno co se jim na autě nelíbí, tak řeknou, i když jde o Ferrari nebo Bentley. Závod proti stíhačce nezapomenutelnej. Mimochodem, doporučuju pustit v originálu, lepší než Prima Cool 95%

Top Gear (1978) (pořad)

Skvělý pořad s vtipnými nápady a hlavně trojkou neskutečně charismatických a vtipných moderátorů. Recenze aut dokážou podat vtipně, ale přesto profesionálně a hlavně, nenechají se podplatit a všechno co se jim na autě nelíbí, tak řeknou, i když jde o Ferrari nebo Bentley. Závod proti stíhačce nezapomenutelnej. 95%

Sinister (2012)

V moci ďábla se panu Derricksonovi povedlo víc než tenhle "horor". Snaha o temnou atmosféru tady byla, ale nějak se to nepovedlo. Děj velmi předvídatelný, včetně hlavního "vraha". Lekací "BAF" scény byly taktéž předvídatelné a ještě na ně byl divák upozorněn. Včetně té poslední. Dobrá noční oddychovka, při které se můžou bát slabší osobnosti, bohužel, pro navyklého hororového diváka nepřinese ani nic nového, ani hrozného. Tři hvězdy za hudbu. 50%