• Krátkometrážní
  • Hudební

The Beatles: In My Life (1995) (hudební videoklip)

Videoklip složený z archívnych záberov legendárnej skupiny. Ak chcete od nich vidieť z histórie len nejakú malú rýchlovku, toto je ideálne.

Doga - Blbá láska (1996) (hudební videoklip)

Ženské erotické výjavy, vsunuté do podradného rockového výstupu samotnej skupiny. Ak už to mám napísať, tak aspoň tie sexy prestrihy nemuseli byť mikrosekundové, malo by to aspoň pridanú hodnotu.

Rod Stewart: Leave Virginia Alone (1995) (hudební videoklip)

Režijné začiatky dnes rovnako milovaného, ako zatracovaného Zacka Snydera. Nejde o nič výnimočné, zaujme mladučká ( vtedy modelka ) Patricia Velasquez, známa z MÚMIÍ 99-01.

Snadný zisk (1983)

Dva roky pred BREWSTEROVÝMI MILIÓNMI ( pričom už to bola x-tá verzia samotnej hry ), došla do kín ( hlavne tých severoamerických ) podobným námetom obdarená rip-off verzia. A to vo skvelom prevedení, s podarenými komediálnymi výkonmi ( naozaj ) všetkých hereckých predstaviteľov. Vtipné a zábavné pre všetky kategórie od 12 vyššie.

Roxette: Fading Like a Flower (Every Time You Leave) (1991) (hudební videoklip)

V Štokholme ( čiže v rodnej vlasti ) natáčaní videoklip. Takže sa Roxette pekne pochválil hlavným mestom svojho domova a pripol k nemu song, ktorý patrí k ich najviac rotovaným.

Roxette: The Big L. (1991) (hudební videoklip)

Videoklip v štýle cirkusu, či vaudeville, podfarbené sexy koloritom a atmosférou. Roxette mali v 90. rokoch rozhodne v klipoch rozmanitosť.

A Clever Dummy (1917)

Ben Turpin sa na túto úlohu hodil perfektne. Groteska sama o sebe nieje výnimočná a dokonca nejde o nejakú kaskadérsku estrádu ala Buster Keaton, Chaplin, či Harold Lloyd, ale je to vtipný, na nič sa nehrajúci slapstick.

All Wet (1924)

Celé sa to krúti vlastne okolo doslova utopeného auta uprostred bahnitej, nedostavanej cesty. A síce to nieje to pravé orechové, niektoré scény by som prirovnal na svoju dobu vskutku originálnym.

A Ten-Minute Egg (1924)

Z celkovej pocitovej rozpačitosti, zachraňuje túto krátkometrážnu komédiu aspoň dobrý akčný záver.

The Poor Fish (1924)

Slabá ani nie groteska, ale skôr veselohra. Nič divokého, iba pár scén na pousmiatie. Charley Chase nevýrazný.

Časové pásmo bylo změněno