• Krátkometrážní
  • Hudební

Miley Cyrus - See You Again (2007) (hudební videoklip)

Ťažko hodnotiť zmesku niekoľkých klipov ( či skôr promo videí ), pričom ani jeden z nich neponúka žiadnu kvalitu.

Miley Cyrus - Fly on the Wall (2009) (hudební videoklip)

V 2009 pred paparazzi Miley ešte utekala, o pár rokov neskôr už ich sama lákala, vzhľadom na svoj nový pohľad na celebritný život.

Midnight Club (2010) (hudební videoklip)

Takmer 17 skvelých minút videoklipu. Paradoxným negatívom, je ale práve táto prehnaná minutáž, ktorá v práve takej hudobnej podobe pôsobí zdĺhavo.

Pitbull feat. Lil Jon - Culo (2004) (hudební videoklip)

Klip zahltený tým, čo sa vraj páči celej planéte v tomto žánri. Ale či je to vôbec pravda...

Christina Aguilera: So Emotional (1999) (hudební videoklip)

Boli časy, keď aj obyčajné zábery z nahrávacieho štúdia mali svoju atmosféru. A kde sme dnes?

Gigi D'Agostino - La Passion (2000) (hudební videoklip)

Podivuhodný a vpodstate aj mimoriadne originálny videoklip, ktorý možno posúva hranice o niečo ďalej, ale má aj svoje nedostatky ( réžia ?).

Iné Kafe - Spomienky na budúcnosť (2003) (hudební videoklip)

Zrejme najvýstižnejší text, aký som kedy v rámci aktuálneho ( už niekoľko rokov trvajúceho ) svetového diania počul. Klip je zmeskou archívnych záberov. Ale ja sa predsa len ešte raz spýtam ´´povedz mi, nemáš už toho dosť´´?.

Simple Plan - I'm Just A Kid (2002) (hudební videoklip)

Nie, až prílišné audiovizuálne paralely s neskorším LOSER a v podstatne horšom prevedení.

Serj Tankian - Feed Us (2007) (hudební videoklip)

Bizarnosť, ktorá sa k chlapíkový hodí a myslím, že aj keď to trpí možnou samoúčelnosťou, tak to sedí.