• Krátkometrážní
  • Hudební

Akce nemluvně (2006)

Chanova rodinna komédia tipu Chaplinovho THE KID. Občas akčné, občas napínavé, občas dojímavé. Pre každého niečo.

Rytíři ze Šanghaje (2003)

Pre mňa síce trochu slabšie, ale dynamické a vtipné pokračovanie SHANGHAI NOON. Jackie je perfektne gumený ako vždy ( aj keď jeho hongkongské časy už asi pominuli ) a Owen je sympatický švihák. Proste kvalita.

Agent z Hong Kongu (2001)

Jackie si popri amerických hitoch, nezabudol odskočiť natočiť film aj do rodnej vlasti. Klasická hongkongská Chanovka so svojimi plusmi aj mínusmi.

Vítej v džungli (2007)

Takýto námet nieje stavaný na točenie štýlom ,,BLAIR WITCH,, ( CANNIBAL HOLOCAUST je výnimka , tam bola kamera súčasťou príbehu - hlavné postavy boli totižto filmári točiaci dokument ) a z toho potom pramení nevierohodný dej a nelogické správanie postáv. Čo filmu škodí, pretože v podstate nieje nezaujímavý a je aj celkom dobre zrežírovaný, len ho mohli natočiť klasickým štýlom. Ďalším mínusom sú herci, ktorý sú väčšinou otravný. Ešte nižšie hodnotenie zachraňuje posledných 15 minút a prekvapivá pointa.

Křižovatka smrti 2 (2001)

Je to prakticky to isté ako predchádzajúca časť, len veľkolepejšie. Hlavných hrdinov netreba predstavovať a tak sa snímok hneď vrhne do akcie. Vydarený film.

Tenkrát na východě (2000)

Skvelé je zasadenie príbehu na Divoký západ. Vynikajúci situačný humor a svižné akčné scény robia z filmu kvalitnú hollywoodsku zábavu. A veľkou mierou k tomu prispela aj ústredná dvojica.

Instinkt lovce (1999)

Romantika s Jackie Chanom. Divné. Ale pár súbojov tu stojí za to.

Křižovatka smrti (1998)

Títo dvaja si sadli. A to je hlavnou devízou filmu. Klasický ,,buddy movie,, , svižný a vtipný.

Terč (1997)

Taká príjemná nadpriemerná Chanovka s výnikajúcou akciou.