• Fantasy

The Last of Us - Vydržet a přežít (2023) (epizoda)

/// Asi jsem po tom parádním hodnocení čekal více. Při této epizodě jsem si vzpomněl na megabitvu v poslední řadě Hry o trůny - kvůli plot armoru, vidět bylo krásně. Působilo by to uvěřitelněji, kdyby se infikovaných ze země nevyhrabalo milion. Taktéž moc nerozumím té změně závěru příběhu Henryho, ve hře to bylo depresivnější, třeba díky té hračce, kterou Ellie schovala u sebe.

Zoufalé manželky - Sbohem, Wisteria Lane (2012) (epizoda)

/// "Again?" Ano, dám si to za pár let určitě zase znovu. Trochu uspěchané finále s úplně zbytečným epilogem s krabičkou - raději měl skončit, když Mary Alice řekla "oh, so wonderful." A vůbec.. Já jí to, co řekla o pokerovém slibu naprosto nevěřím! :D no a návrat Katherine mi skoro neudělal radost, protože ta bad bitch osobnost se mi k ní vůbec nehodila. Ale ten výběr písničky... To byla paráda. Karen, díky  💖

Zoufalé manželky - Série 7 (2010) (série)

/// Sedmá řada mohl být splněný fanouškovský sen. Vrátí se Paul a jeho nemesis a také se můžeme těšit na spoustu cameí (či jak se to skloňuje). Premisa je to báječná, ale to provedení... Jistě, Paul měl na plánování spoustu času, ale aby si snad naplánoval to, že se nastehuje do domu Susan, že později najde ten jediný kompromitující plakát... Navíc mi po zhlédnutí série pořád nedochází o co se vlastně snažil. Jeho postava v téhle sérii v podstatě byla jen "zlej chlap". Ke konci se mi líbila snaha o jeho změnu, tu ale podkopla odbočka s až únavnou pomstychtivostí postavy, kterou proti jakékoliv logice propustí. Co se týče hostů a postav z minulých řad, nejdřív potěší, ale jsou bohužel k ničemu. Tak třeba - dovolím si spoilerovat, protože to je pro příběh naprosto nepodstatné - na jeden díl se vrátí Susanina matka. Tvůrci jí přidělí rakovinu (jiná zákeřná nemoc v zoufalkách totiž neexistuje). A to je všechno. Jak to s ní dopadne si asi máme domyslet. To samé platí pro matku Lynette a pro Zacha. Škoda mluvit. Bree v této řadě randí s řemeslníkem, což je vše, co potřebujete vědět, abyste věděli, že to nevydrží. No a děj kolem Gabrielle je tragédie. Tolik povyku kolem něčeho, co do konce seriálu pak už nikdo nezmíní, i když je to pro celou rodinu strašná tragédie? Nová sousedka Renee působí bohužel jako doplněk a jen jako postava co má dodávat drzé poznámky. Moc nechválím, že? Když ono je tu tolik nedotažených věcí a tolik promarněného potenciálu. Alespoň Beth, ačkoliv její příběh je docela vyhnaný do extrému, se povedla. (!! Dokonalý casting !!) Uhh, ještě musím poznamenat, že kvalita zvuku v této řadě byla fakt divná. A štvaly mě časté pohledy na záda postav, které u Susan vypadaly jako paruka na koštěti. Bohužel nejslabší série. Teda.. Zatím. S1 > S3 > S2 > S5 > S6 > S4 > S7

Zoufalé manželky - Na každém kroku (2012) (epizoda)

/// Povedený a citlivý díl, na jehož konci jsem ale musel hodit hlasitý facepalm. Aneb když někdo někomu kdo bydlí dva domy vedle radši zatelefonuje.

Zoufalé manželky - Ona mě potřebuje (2012) (epizoda)

/// Takže si Orson dokonale naplánoval že kvůli těm dopisům se s Bree ostatní přestanou bavit. Všechno viděl, všude byl. Nejen, že je to debilní, ale ještě navíc z Orsona kvůli tomu udělali totálního kreténa.

Zoufalé manželky - Tohle že je láska? (2012) (epizoda)

/// Co s dílem, který je funkční a ke konci mě i když už jsem to vůbec nečekal dojme, ale to vše tu je kvůli tomu že předchozí díly byly hloupé? No... Tak dám čtyři

Zoufalé manželky - Kdo ví, co je pravda? (2012) (epizoda)

/// všechno zvládneme! 🥰 spolu! 😍 ale na Bree budeme nadále nasraný 😡 protože nám zatajila něco aby nás ochránila Zatímco kráva Susan tajně letí do jiného státu darovat peníze co nemá rodině Alejandra. Fakt dobrá řada :))

Zoufalé manželky - Vše pod kontrolou (2011) (epizoda)

/// Aaa, tak to vypadá že Chuck bude další ultrainteligentní policajt. A na ty mám po poslední reboot řadě Dextera docela alergii. A ta malůvka Susan 😭