• Fantasy

Zoufalé manželky - Série 3 (2006) (série)

/// Silná série s naprosto úžasným dílem Prásk! Dějová linka s Orsonem je velmi zajímavá a nepředvídatelná, zamrzí ale, že netrvá až do konce, ale kvůli těhotenství Marcii Cross skončí docela očividně trochu najednou. Dění s kómatem je trochu přiblblé, ale pobaví. Moc se mi líbily napjaté scénky s Tomem a Lynette, z odlehčenější stránky ale i pěkné chvilky, kdy se Lynette radila s paní McCluskey. Co se mi ale nelíbilo vůbec byl vývoj Edie, kdy její manipulace nebyly srandovní, ale ošklivé a, no... zoufalé. Což by bylo celkem v pořádku, kdyby to nepůsobilo tak zvláštně - scénka, kde se donaha svléká před svým milým (nebudu spoilerovat), byla fakt až nepříjemná na sledování. Zatím tedy S1 > S3 > S2

Zoufalé manželky - Dneska se vdávám (2007) (epizoda)

/// Takové klidnější finále. Což by ani nevadilo, to rádobyšokující dění kolem Bree se mi ale nelíbilo. Hlavně to, jak si nakráčela na svatbu :D No a to co provádějí s Edie.. :/

Zoufalé manželky - Šaty dělají člověka (2007) (epizoda)

/// Edie si jako top maminku samozřejmě nepředstavuji, ale že by do tohohle dílu o svém synovi neřekla ani slůvko? :D No a myšlenkové pochody Lynette... Před deseti díly - pizzerii rozhodně nemůžeme vést spolu, to by zničilo naše manželství! Před dvěma díly - bude to naprosto dokonalé, budeme se vídat víc! No a teď? Samozřejmě to nejde. :D

Zoufalé manželky - Všechny ty maličkosti, co děláte spolu (2007) (epizoda)

/// Achjo, je fakt vidět, že se tady muselo hodně šlápnout na plyn, protože Marcia byla těhotná. Jsem silně přesvědčený, že by ta linka kolem Bree jinak trvala přes celou řadu a ten Orsonův poslední rozhovor s matkou mohl působit ještě silněji.

Zoufalé manželky - Pojď si se mnou hrát (2007) (epizoda)

/// Ten plán Almy a Orsonovo matky byl na můj vkus už fakt přes čáru. A k tomu ještě ta podkresová hudba, jakože "haha znásilnění"... To že při tomhle mistrovském plánu nikdo ani nezamkne barák a Gloria zmizí neznámo kam je už třešničkou na dortu. Během dílu jsem se ale jinak hodně nasmál, takže níž jít asi nemohu

Zoufalé manželky - Zázračná píseň (2006) (epizoda)

/// Pár epizod tomu nebudeme věnovat pozornost a nikdo si nevšimne, že má Susan najednou postavený dům - a to přesně tak, jak byl před požárem. To fakt musel shořet ten dům a ne třeba auto? :D Jak tedy policie nakonec to žhářství uzavřela jsme se také nedozvěděli.