Cimrman dobývá Ameriku! (2018) (TV film) odpad!

Připadá mi, že ten Smoljak už neví coby. Hraje si na herce, režiséra, politika, senátora, ale zatím je pouhá nula. Pouze syn slavného otce

Doktor Martin: Záhada v Beskydech (2018)

Film stál v podstatě za hovno, ale ta Čvančarová, to je kus masa. Jinak platí to samé, co o seriálu: Seriál o díře plné nevzdělaných idiotů. Pár dílů seriálu jsem viděl před léty a hodnotil jsem ho třemi hvězdami. Po létech jsem seriál zhlédl celý a musím své hodnocení poopravit. Ke třem hvězdám přidávám jednu o kterou se zasloužila Čvanča díky své postavě a taky samozřejmě doktor díky svému vztahu k díře plné idiotů. Takže 5x

Do větru (2018) odpad!

Panebože, co jsem komu udělal? Ty filmy jsou z roka na rok horší

Chvilky (2018)

Jediné co mě na filmu zaujalo, že bokovka hrála bokovku

Jak si udělat miminko (2018) odpad!

Ani se nedivím, že je ten národ tak degenerovaný. Čeká to každého, kdo dal víc jako dvě hvězdy, blahopřeji

Jan Palach (2018) odpad!

Cvok se upálil a ještě větší cvok napsal scénář jako své životné dílo - komunistka kovaná

Královská romance (2018) (TV film) odpad!

Proč je většina amerických filmů o kravách a pasácích? Umíte si představit, že by u nás byla většina filmů o JZD a traktoristech. A ještě jedna věc, na globu zpočátku filmu jsou obě země situovány na pomezí Ruska a Číny. A na mapě vzápětí na hranici Rumunska a Ukrajiny - inu američané

Plán útěku 2 (2018) odpad!

Zatím jsem viděl půlku. Usnul jsem. Nemám odvahu na druhou půlku

Po čem muži touží (2018)

Ta Polívková se stále víc podobá na svého pošahaného fotra