Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Krimi
  • Dokumentární

Zběsilost v srdci (1990)

Jízda autem, šukání, jízda autem, šukání, jízda autem, šukání. A tak pořád dokola, až dokonce. Nesnáším šukání v americkém filmu. Ale, jak tak koukám někomu se to líbí. Je to takové americké... Půlka herců chodí o berlích a stěrače stírají. I když neprší a Cage ještě není plešatej

Sloní muž (1980)

Je krásné vidět jak  se chová národ nejstarší demokracie. Máme si z koho brát příklad. Pouze idiocie a pokrytectví. Rozdíl je pouze v obsahu peněženky

Satan přichází (2006)

Umíte si představit, že jdete k porodu svý ženy a na chodbě vám informaci o porodu podává farář? To je fakt možné jenom v angloamerických zemích, v zemích kde v 21. století chodí lidé do kostela poslouchat slovo boží. U nás v té době do které byl původně situován film to samozřejmě nebylo možné. Ale situován je pouze historicky, doopravdy je situován dneškem, ale dneska si taky neumím představit, že mi v porodnici podá zprávu o porodu člen ODS. Ale co kdyby vás na chodbě v nemocnici zastavil úředník OV KSČ? A následně vám vnutil adopci dítěte zasloužilé členky KSČ? Mimochodem ten film není zas tak špatný, ale ani dobrý, ale ve srovnání s původním Damienem není co řešit. Třeba zkuste vylít kýbl benzínu na vajgla, co se stane? NIC. A pak se velvyslanec nastěhuje do domu, kde obývák je větší, než hlavní loď v katedrále. Další, co mě utvrdilo, že film je situován do současnosti, je počet černochů (afroangličanů) ve filmu. To v původním filmu nebylo možné, tam tito "lidé" hráli pouze podřadné role (služky, řidiči a pod.) Jinak je to dobrý film a já ho hodnotím hvězdou a přijmete tělo Ježíše a povede se vám dobře .

Dětská hra (2019) odpad!

Je to něco hrozného v srovnání s originálem. Ale POMOvi se to zřejmě líbí, stejně jako většina jeho hodnocení, tak si toho važte a přidejte si POMa ke svým oblíbeným, budete INN. Tím samozřejme nemyslím Holiday Inn. To je ale reakce po 10-ti minutách. Pdeme dál. Andy je najednou vietnamec s vizáží Rumuna, který se ve svých 10-12-ti letech baví tím, že na mobilu se baví skákající hračku  (neuvěřitelné, i když IT IS AMERICA). Ale většina osob jsou američané - černoši, mexikánci a jim podobní, pouze indiáni mi tam jaksi chybí. Vzápětí maminka svému synovi 10-12 let daruje panenku, která mluví. Jak úžasné, ale na americkém jihu zřejmě běžné. A to jsem teprve u 12-té minuty (i s titulkama). Pak čaky - Buddi najednou ožil. Umíte si představit, že váš 10-12-letý kluk v Čechách by něco podobného zažil? American ržisér tady zkrátka ukrad jméno filmu, postavu Andy, Postavu čaky-buddi, kterou zpodobnil na japonského kluka. 20 minut - víc jsem nevydržel

Chuckyho kult (2017)

Málokterej film se dočká sedmi docela dobrejch pokračování. Většinou je dvojka k hovnu. Ještě mě napadá major Zeman. A k hodnocení? Většina z vás (čsfd)hodnotí filmy podle většiny, anebo podle lídrů (POMO), protože svůj vlastní názor nemáte a proto třeba hodnotíte Schindlerův seznam pěti hvězdami i když film měl hvězd sedm. Baj baj

Radost až do rána (1978)

Pěkně praštěný film, ale určitě lepší, než Schindlerův seznam

Ovládací panel
3 body