Super Size Me (2004)

Velmi povedený snímek o aktuální situaci ve světě. Některé scénky byli na mě až moc- myslím to tak, že buď byla v tu chvíli hodně špatná kamera a nebo v pozadí strašnej hluk a to ěm staršně iritovalo. I přesto dávám 4 hvězdičky.

Všichni jsou v pohodě (2009)

Tento snímek americké rodiny mám velice ráda, prostě mi přirostl k srdci. Skvělá kombinace herců.:)

Děcka jsou v pohodě (2010)

Zajímavé snímek rodiny takového "druhu", některé scénky pro mě strašným americkým klišém, přesto herecké výkony Julianne, Joshe, Mii a Marka jsou excelentní :)

Coco Chanel (2009)

Krásný herecký výkon Audrey Tautou, nádherné kostýmy...ale příběh Coco Chanel jako takový trochu pokulhává...

Fighter (2010)

Krásné drama. Miluju příběhy dle skutečných událostí a toto je jeden z filmů, který je právem oceněn. Drogy, box a rodina- skvěle propojené a scénky z dětství to oživovaly. Velmi povedený snímek :)

Králova přízeň (2008)

Zajímavé zpracování :) Rozhodně nezmínili vše, ale to jim vyčítat nebudu. Dvůr Jindřicha VIII vystihli dobře, Natalie Portman zahrála perfektně Annu Boleynovou a Scarlet Johansson(i přesto, že je mi ensympatická) ve filmu mě donutila soucítit s ní. Povedené :))

Happî furaito (2008)

Zábavné...sice ne přímo vtipné, protože některými částmi jsem se třásla strachy z toho, co bude..:D A konec příliš idealistický..Ale jinak jsem se opravdu bavila.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Kdyby nebylo roztomilého Jakea, pštrosího maniaka(ten mě fakt pokaždý rozesmál) a jeho kumpána vrhače nožů, u mě by to rozhodně mělo horší hodnocení...Obraceč času z Harryho Pottera akorát ve verzi dýky. Se spousty klišé a končící happy endem. Horší 4 hvězdičky

Street Kings (2008)

Skvělý, začátek měl pomalejší průběh ale od čtvrtky filmu to nabíralo na rychlosti. Takových filmů je sice hodně, ale i tak mě to bavilo. Čekala jsem lepší konec... nemám ráda,když je hlavní hrdina je největší borec na světě a všichni ho potřebují. 4 hvězdy

Nebezpečné známosti (1988)

Úžasni herci a dokonale zasazeni do rolí. Taktiky, strategie v lásce úžasně zakomponovány do příběhu. Výsměch hlavních postav z neštěstí, který jim plánují je jedna z dalších věcí, co mě uchvátila. Kostýmy, hudba a kulisy..skvělé..:)