Šingeki no kjodžin (2013) (seriál)

Opravdu parádní anime. Skvělá hudba, spousta akce i dojemných scén. První díly byly skvělé, ale jak od druhé třetiny přešli na schopnosti Hulka, byl jsem maličko zklamán. Čekal jsem trochu něco jiného, proto jednu hvězdu uberu.

Btooom! (2012) (seriál)

Parádní anime, kde doufám, že bude pokračování. Mix Ztracených a Hunger Games s vesměs zajímavými postavami. Seriál na jeden večer.

Klub poslední naděje (2013)

O tom, jak se ochlasta, hulič a kurevník začne vážit nejen svého života, ale i života všech ostatních. A to době, kdy a hlavně místě, kde když někdo vybočoval z normálu, byl považován za naprostého vyděděnce společnosti.

Na hraně zítřka (2014)

Parádní film. Přesto, že jde o celkem nudnou věc, jako opakování toho samého dne, tak je velice zajímavé, jak se z úplné nuly stane nový Rambo. Některá úmrtí byla celkem vtipná, a nejvtipnější byly jejich robooblečky. Opravdu se mě líbilo, že při každém restartu přišlo něco nového a nečekaného.

Zprávař 2 - Legenda pokračuje (2013)

Pár slušných vtipů, samozřejmě sprostých, sexistických, rasistických a kdo ví jakých by snad stačila na tři hvězdy, ale ten závěr byl naprosto dementní a trapný. Nějaká nová móda narvat do 10 minut filmu narvat co nejvíce herců?

Konzultant (2013)

Vůbec netuším k čemu ten film je. Má nám říci, že pokud neumíme vošukat auto a děláme protizákonné věci tak skončíme zle? Film plný sexuálních prasáren a několika mrtvol prostě na víc jak dvě hvězdy nemá.

Blade (2011) (seriál)

Kombinace Blade a X-man. Všechny díly jsou téměř stejné. Závěr ničím nepřekvapí.

Transformers: Zánik (2014)

Viděl jsem to před pár dny a marně si vzpomínám, o čem to asi bylo. No asi voničem. Mašina na prachy nám představila komplet nové herecké obsazení a známé tváře robotů. Optimus Prime Nesmrtelný, padouši co nejsou schopni absolutně nic trefit a spousta výbuchů jak je již u Baye zvykem, je na tříhodinovou stopáž je prostě málo. Nezachrání to ani mírné odhalení původu Transformerů a ani hlavní tahák filmu v podobě prehistorických robůtků. Dvě hvězdy jen z nostalgie.

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Aby se člověk bavil více, musí být skalní fanda Family Guy a podobných blbostí. Pro ty ostatní je to jen přehlídka více či méně známých hereckých tváří a více či méně kreativních smrtí. Svým způsobem mi to připomíná Apokalypsa v Hollywoodu.