Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Dvojka, přesunutá do New Yorku, popravdě už na jedničku trochu ztrácí. Není to ale vůbec nic hrozného. Pokračování lehce nadprůměrné. 75%

Sám doma 3 (1997) odpad!

Urážka prvních dvou dílů! 0%

Samotáři (2000)

Samotáři mi vůbec nic neřekli a popravdě film drží nad vodou jenom skvělý Jiří Macháček s jeho hláškami. 30%

Sbal prachy a vypadni (1998)

Bohužel, Lock,Stock se nemůže Podfucku vůbec rovnat, pro mě jasně horší. Nevim, proč je v žebříčku tak vysoko, jiné filmy by si to zasloužily určitě víc. Ani jsem to nedokoukal...25%

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Tenhle film mě rozsekal, originál, snad jediný svého druhu dokázal tak výborně(možná díky skvělým, nejen animovaným efektům) zfilmovat komiks. Tak co, Scotte, porazíš je všechny? 90%

Sherlock (2010) (seriál)

Nikdy, zdůrazňuji nikdy bych se sám dobrovolně nezačal dívat na krimi seriál, a tak i u Sherlocka jsem měl problémy a překonával se, abych vůbec začal, ale co se mnou Sherlock udělal! Řekl bych až excelentní moderní zpracování, že to asi nikdo až tak dokonalé nečekal a každičký díl každičké serie dokonale do detailu promyšlený. Asi to tu už napsalo hodně lidí, ale já musím taky...I am sherlocked! NEJOBLÍBENĚJŠÍ POSTAVY: Sherlock, Moriarty. 100 % 1. serie - 5*, 2. serie - 5*, 3. serie - 4*

Simpsonovi (1989) (seriál)

Moje animovaná klasika, neznám jiný animáč, kde bych se pobavil u každého dílu. Právě ta konzistentnost je neuvěřitelná, tolik dílů a tisíce vtipných scének, a to pořád přibývají. Nejvíc na tomto seriálu oceňuji narážky na všechno, od politiky, přes sport až po nejnovější události. NEJOBLÍBENĚJŠÍ POSTAVY: Homer, Bart. 100%

Sinister (2012)

Záhadná krabice s páskami, copak na nich asi bude? No, Sinister mě překvapil. Děj se skoro po celou dobu filmu nezastaví a atmosféra je tak hustá, že by se dala krájet a já se konečně dočkal horroru, který mi připomněl zlaté časy Paranormal Activity, a tudíž období plné strachu. Sice v porovnání s PA je Sinister slabší, pozornost si ale určitě zaslouží. Po dlouhém zvažování dávám všech 5*, ale trochu mi vadilo (nebo jsem spíše čekal), že tam bude více paranormálna a lekaček. NIcméně, jsem po dlouhé době spokojen s horrorem a to je hlavní. 90%

Slova (2012)

The words je přesně ten typ filmu s pomalým rozjezdem, ale skvělým koncem. Scénář skvělý, vyprávění příběhu střídavě z úst tří vypravěčů působí složitě, ale naopak je příběh samotný jednoduchý. I když ne úplně nejlepší, pro mě příjemné překvapení. 80%

Slunce, seno, jahody (1983)

Já si prostě nemůžu pomoct, ale Slunce seno je prostě jedna z našich nejpovedenějších komedií. 90%