The Ledge (2011)

Skromně vypadající snímek, v němž je hned několik různých společenských problémů. Jak asi může dopadnout člověk, který celý život věří v Boha, má svoji víru, svoji nádhernou ženu, která je podle jeho slov ta nejkrásnější, když se k nim jako nový soused nastěhuje člověk s naprosto odlišnými názory a plný skeptismu? Téma víry, nevěry, přátelství nebo sebeobětování. Vše v jednom. Takhle se dá vytěžit z minima maximum. 90%

Tisíc slov (2012)

Eddie Murphy opět ve svém, řekl bych, že tuhle roli přece nemůže hrát nikdo jiný. Na jednu stranu vtipné, na tu druhou zase předvídatelné. Konec jsem čekal přesně takový, jaký byl. Takže výsledek je = 3*. 55%

Titanic (1997)

Příběh Jacka a Rose chytne za srdce snad každého. Mistrovský a hlavně oscarový kousek Jamese Camerona podle mě nemá chybu. 90%

Tlumočnice (2005)

Už od začátku se to tak nějak táááhlo a já čekal kdy se to konečně nastartuje, kdy se děj trochu odrazí, ale to pořád nepřicházelo, a tak jsem musel znuděn film asi po hodině vypnout. Prostě nepřesvědčil...25%

Tohle je Sparta! (2008) odpad!

Tohle je jedna z největších trapáren, co kdy byly natočené!!!...!0%!

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů z dětství, pobaví i dnes. 70%

Trans (2013)

Film tak zamotaný, že se do něj zamotává i sám zežisér...dokonaleje prokleslená postava hlavního hrdiny, ale pozornosti s dostává i bylým dvěma, někdy vůbec není jasné, kdo je hlavní postava, dokonce ani o čem vlastně film je. Kdybych si vlastně nepřečetl zhruba před snímkem, o čem je, tak by mě to vůbec nebylo jasné tři čtvrtiny filmu. Komentář píši asi tak 2 minuty po filmu, takže mi to všechno možná ještě nedochází, ale myslím, že to rozsekne druhá projekce. po prvním shlédnutí tedy 4*. 80%

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Ne, tohle mě zábavný ani trochu nepřišlo. V porovnání s žánrově blízkým Zombielandem je to hodně slabé. 10%

Tým na hraně (2010) (TV film)

Když se na to dívám takhle zpětně tak se těžko bráním slzám. Ten tým dokázal obrovskou věc, i když na něj byl obrovský tlak a došel až na vrchol. A právě s odstupem času se dokáže úspěch docenit. Živě si pamatuji, jak jsem sledoval a prožíval každý zápas. Stokrát lepší příběh než Twilight. 100%

Václav (2007)

Jeden ze světlejších momentů české tvorby posledních let. Výborný Trojan, soudtrack od FiXy a příběh tak trochu přiblblého Václava je mi sympatický. Na víc než 4* to ale nemá. 75%