Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Hastala Vista, baby! Nesmrtelný Arnie zase válí, Cameronovy efekty opět nezklamaly a na svoji dobu více než dobré. Proč sakra ten vraždící stroj tak žeru? 95%

Terminátor (1984)

Chladnokrevný zabiják Terminátor je legenda. Přestože u tak starých snímků nedokážu ocenit kvalitu, zde ji vidím. Arnie v nezapomenutelné a nejlepší roli. Tomuhle se říká kult. 90%

Hancock (2008)

Superhrdina notorik, se zvráceným smyslem pro humor a je mu jedno, co se o něm kdo myslí. Jestli by někdo takový existoval, budu jeho věrný fanda. Will si tuto roli užil, ale té škody co při tom napáchal! Holt každý superhrdina má své mouchy:D. 90%

Gympl (2007)

Trocha pravdy, trocha smíchu, trocha vážnosti. Takový je gympl. A nejen ten filmový. 90%

Rafťáci (2006)

Podle mě o trochu lepší než Snowboarďáci. Letní verze víc akčnější a srandovnější. 90%

Já, legenda (2007)

Nikde nikdo. Silnice ucpané kolony aut, které už tu stojí několik let. Jen jeden přeživší, Robert Neville, se se svým psem krčí schovaní a čekají na kořist. Jelen se přibližuje, avšak se vzápětí ztrácí za autem. Oba se rychle vydají po stopě, ale jelen je spozoruje a utíká. Zaběhne do nejbližší temné budovy, pes za ním. Robert na něj křičí, ale marně. Jeho přítel se ztratil v temnotě budovy. Neville moc dobře ví, že vejít dovnitř je prakticky sebevražda, ale pro svého psa je schopen to podstoupit. Co ho tam čeká, a vrátí se vůbec? 90%

Náš vůdce (2008)

Kdo si někdy snad položil otázku, jestli je možný ještě fašismus ve 21. století a jak by vypadal, odpověď najde v tomto snímku. Místy až mrazí v zádech čeho jsou lidé schopni pro dobru lidu, pro dobro Vlny! 90%

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Tenhle film mě rozsekal, originál, snad jediný svého druhu dokázal tak výborně(možná díky skvělým, nejen animovaným efektům) zfilmovat komiks. Tak co, Scotte, porazíš je všechny? 90%

Kruh (2002)

Tak se přiznejte, kdo by se po shlédnutí odvážil podívat na tu videopásku, kdyby se mu dostala pod ruce? No sakra, takhle má vypadat psychologický horror! 95%