VyVolení (2005) (pořad) odpad!

Jen dementa snad může bavit čumět na to, jak na sebe jiný dementi pištěj, producírujou se v prádle, ožírají se a stříkaj po sobě kdečím. Absolutní dno a hnůj.

Zápisník lovce krokodýlů (2002) (seriál) odpad!

Moc mě teda nebere, jak ty zvířata různě svazuje, tahá za kdeco a pózuje s nima.

Den nezávislosti (1996)

No tak tohle není můj šálek kávy. Nikdy jsem nepřišel na chuť scénám chlápků s maskama na ksichtech, kteří mají pitomé americké patetické bojové hlášky. Ten americkej patos mě na tom štval asi nejvíc. Raději se podívám na Team America :-).

Poslední plavky (2008)

Pravda, tahle ptákovina není šálek humorné kávy pro každýho, ale já se bavil. Sranda o ničem. Zaslouží si teda víc než 35 procent.

Nestvůra z hlubin (2004)

Neměl by už někdo kanaďanům plošně zakázat točit filmy ?

2Bobule (2009) odpad!

Bobule tou dvojkou tak nějak "zkameňákovaly", na můj vkus až moc. Jo a prosím všechny tvůrce na světě, aby už nikdy neobsazovali v žádné roli Jirku Korna. Od doby Honzy snad nenatočil nic kloudnýho.

Dnes v jednom domě (1980) (seriál) odpad!

Tý jo, tak to jsem teda zas lapl díl. Voda na sídlišti už zase teče. Vinklář je hotovej z operace šedýho zákalu, jako by šel na smrt, Maciuchová si nechala nalakovat nehty na nohách a vyzývavě je ukazuje manželovi, Postráneckýmu, mechanikovi, jehož foťka visí na tabuli cti a on jí nevěnuje pozornost, páč zrovna debatuje se Skopečkem o schůzi. Somr vyčítá dceři Kolářové brejle přes celej vobličej a že o sebe jako ženská nedbá. Ta radí Kořínkové, zbouchnuté nějakým Italem, s potratem...Dlouhej dialog "pochybnýho elementa" Hanzlíka s Kolářovou jak z jiný planety. Hurá, Kořínková není zbouchlá, jen má nějakej gynekologickej problém a musí na pár dnů do nemocnice. Už to nahlásila v podniku a má z toho všeho ohromnou radost, jak to dopadlo. Dlouho jsem neviděl něco tak příšernýho, seriál čpící trapností a normalizační beznadějí. Toto se fakt nepovedlo.

Zvláštní komando (2010) odpad!

Český název nelže. Opravdu hodně zvláštní komando, skrývačky a akce pro smích.

Intim Night (2012) (pořad) odpad!

Nejsu žádnej puritán, ale u tohoto pořadu jsem cítil stud až do konečků vlasů.

Časové pásmo bylo změněno