• Pohádka

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Bridget už není tak "trapná" jako kdysi, ale to není úplně špatně. Vtipné to je snad možná ještě víc než předchozí díly. :)

Jak přežít single (2016)

3,5* New York byl super, a film docela vtipný a netradiční, jelikož neskončil tak, jak každý v dnešní době čeká. Není to nic, na co bych se nepodívala znovu, což hodnotím kladně. :)

Hledá se Dory (2016)

Každopádně je to koukatelný. Oproti jedničce to o trochu více hraje na city, tím pádem není tolik prostoru pro vtip, ale své klady to rozhodně má. Třeba roztomile se plácající chobotničák nebo zaměřující běluhák byli skvělou ukázkou krásné animace. Na druhou stranu ještě větší "nereálnost" filmu zase trochu ubírala. 3,75*

Můj vysvlečenej deník (2012)

Film byl příjemné, obsazení koukatelné, ale žádné terno. Pohodovka. 3,5*

Sherlock: Přízračná nevěsta (2016) (TV film)

Mě nejvíc dostávaly ty všudypřítomné narážky na všechno a na všechny. Minulé díly, originální předlohu, interní vtipy... prostě všechno. :) Byla jsem hoodně zvědavá jak ksakru chtějí skočit do minulosti a přitom se držet tématu. A? Tohle řešení bylo geniální! 4,5*

Korunní princ (2015) (TV film)

Pohádka velice příjemná, vtipná a doplněna skvělou hudbou. Navíc originální. Co víc si přát?

Kingsman: Tajná služba (2014)

Nečekala jsem od toho moc, o to víc mě potěšilo to, co jsem viděla. :) Vážně krásně se na to dívalo - kamera a efekty byly skvělé. Chvilkama trošku brutálnější, ale zábavným způsobem, takže já jsem spokojená. :)

Resident Evil (2002)

Takový obyčejnější, průměrnější horor. Ale neurazí. 3,5* To, na kterou stranu se přikloním bude záviset na tom, jak mě ovlivní scéna s řezacím paprskem, která mě už několik let pronásleduje. :)

Je prostě báječná (2014)

Zvláštní dílo. Zajímavé nepochybně, přitom spíše jako divadelní hra. Na styl a humor jsem si chvilku zvykala, ale povedlo se a druhá polovina už byla fajn. Vážně mě to bavilo. Je to osobité.

Papírová města (2015)

Líbí se mi, jak to dopadlo. Je to takové opravdovější, než ostatní teenagerské americké filmy. Navíc to bylo i vtipné a naštěstí ne trapné.