• Pohádka

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Originální sitcom, který pobaví i svými odbornými dialogy :D Sheldonova upjatost a humor, který nikdy neomrzí. Prostě seriál o tom, jak se i normální věci dají dělat nenormálně. Penny se Sheldonem, prostě nejlepší dvojice :D EDIT: Ehm.... s postupem času kvalita lehce upadá.

Útěk do divočiny (2007)

Mě to bohužel moc nebavilo. Ten kluk byl blbej a pozitivum celého filmu byly jen občasné inteligentní věty a odhodlání jít si za svým. Ale co, podle skutečného příběhu, tak to nemohlo být ani víc, ani míň. 2,5*

Vášeň a cit (2007)

Po druhém shlédnutí zvyšuji hodnocení. Je to prostě ze života, a tak se to musí brát. Nečekat žádný happy-end.

Arthur a Minimojové (2006)

Až nesympaticky naivní a hloupé, ovšem jindy až překvapivě vtipné. Vážně nevím, jak to ohodnotit. 2,5* Asi se přikloním výš, díky originálnímu námětu, který jsem ještě neviděla, což v současné době je rarita - přes veškeré příběhy a filmy už snad bohužel ani není, co ještě vymýšlet.

Fontána (2006)

Já to prostě nechápu :D Brácha to nesnáší, kámoška to miluje. Co teď? Utvořit si vlastní názor. A ten? Není. Ani po tom, co jsem to viděla prostě není! První hodina je super, jenže konec to zazdil. Ňák to asi pořádně nechápu. Podle hodnocení jsem si řekla že buď to bude úžasné nebo to po chvilce vypnu. Ani jedno, ani druhé. Vypnout to nešlo - chtěla jsem vědět jak to dopadne. A... nějak nedopadlo. Nebo aspoň nevím jak. 1,5*

Horší už to nebude (2006)

Nudné. Nudné ze všech stran. Ovšem jedno velké plus nemůžu upřít - scénu v nemocnici. Proto ta jedna hvězdička.

Hrdinové (2006) (seriál)

Je to kýč, ale stejně se mi to líbí. První dvě série jsou super, třetí se mi moc nelíbila, ale čtvrtá je zase fajn.

Krvavý diamant (2006)

S každým dalším filmem mám DiCapria ráda víc a víc. Zato jeho filmy míň a míň.

Marie Antoinetta (2006)

Nechápu tu moderní muziku a záběry na jídlo. Překrásné prostředí, ale nakonec to byla velká nuda. Záběry na nudu jsou nudné. A navíc konec bez konce. Bohužel se stalo, čeho jsem se obávala. Ani napotřetí nedokázala Sofia Coppola zaujmout, ba či dokonce dokázala zklamat u filmu, který vypadal tak slibně. Čtvrtou šanci jí už ale asi nedám... 3 hvězdičky pouze a jedině za dobu a styl, který miluju, a zde je krásně předveden.

Osudový dotek 2 (2006)

Tak to tedy vůbec nestačí. Jakože filmy "coby kdyby" mám moc ráda, tady to zdaleka nestačilo. Beru-li to jako pokračování, jedničce to nesahá ani po kotníky. Beru-li to jako samostatný film, trochu to zvýší hodnocení, ale tak maximálně na 2,5*. Pořád jsem čekala kdy už to bude konečně pěkný, a nějak jsem se bohužel nedočkala. Ten kluk byl fakt pako. A spíš mi to přípomínalo Nezvratný osud.