Dobrý ročník (2006)

Obrovské klišé. Ovšem skvěle zrežírované. Russell Crowe opět dokazuje, že je výborný herec, Ridley Scott dokazuje, že umí natočit i takovýto žánr. Atmosféra francouzského venkova, degustace vín a krásná Marion Cotillard.

Šakalí léta (1993)

Film, který chvílema totálně pobaví a chvílema nudí (hlavně, co se týče některých zpívaných částí). Ovšem Abrhám byl opravdu hodně dobrý a Dejdarovo taneční kreace byly dokonalé a vtipné.

Impérium - Mafie v Atlantic City (2010) (seriál)

Přirovnal bych to trochu k neúplatným, ale z druhýho úhlu pohledu. Výbornej scénář, vizuálně totálně dobrý už od úvodních titulek, výborně zahraný. Hlavně bych vyzdvihl výkon samotnýho Stevea Buscemiho, Michaela Shannona, ale hlavně Kelly Macdonald, ta se mi líbila nejvíc...hodnocení první sezóny.

Město (2010)

Ben Affleck se ukazuje jako zdatný režisér, což mě překvapilo. Ale, co mě překvapilo ještě více je, že se ukazuje i jako zdatný herec. The town je víc než dobrý film špikovaný akcí, napětím i trochou romantiky. Scenář je sice malinko klišé, ale v některých momentech mě dokázal překvapit. Já osobně si myslim, že je to lepší film, než Gone, baby, gone, kterej mě zas až tolik nezaujal.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Pro mě rozhodně nejlepší western, který jsem doposud viděl. Naprosto skvěle natočenej film, jehož celková stopáž je bez mrknutí oka 3 hodiny, ani na chvilinku nenudí. Film je doplněnej skvělou hudbou Ennia Morriconeho, výbornými výkony herců, špinavým, zaprášeným prostředím... Prostě geniální film, jenž se mi o fous nevešel do Top 10.

Kmotr II (1974)

Pro mě je teda jasně lepší "první" Kmotr. Jelikož část filmu, která je zaměřena na mladého Vita Corleoneho je naprosto skvělá, zatímco část s Michaelem občas malinko nudí. I přes mírnou nudu v pár scénách je to ale nezapomenutelný filmový zážitek, který je právem ověnčený šesti Oscary. A Al Pacino předvedl, proč je jedním z nejlepších herců...80%

Bezstarostná jízda (1969)

Absolutně nechápu, jak může mít tenhle zcela nudnej film, kterej je absolutně o ničem, tak vysoký hodnocení a navíc mít "status" jednoho z kultovních filmů... Hrozná hovadina, s ještě blbějším koncem. Jednu hvězdu ale přece jen dám a to kvůli Jacku Nicholsonovi...

Černá labuť (2010)

Brilantní kousek... Kdybych u tohohle filmu stál, určitě by mě posadil na prdel... :D Těším se na další shlédnutí a zároveň i na další Aronofskyho počin. Myslel jsem si to, ale teď už to vím jistě - Tak jako se Natalie Portman měnila v Černou labuť, tak se mění i Aronofsky v Lynche :D

Batman: Dead End (2003)

Skvělý amatérský filmek s opravdu potemnělou atmosférou A jakožto velký fanda Predátora musim hlavně ocenit jeho pohyb a chování, choval se jako kdyby v tom kostýmu byl sám Kevin Peter Hall. Akorát škoda, že ten predátor nevyhrál :))

Omámení a zmatení (1993)

Film v podstatě o ničem, ale je to celkem dobrá, ač nudná oddychovka. Navíc se v tomto filmu objevuje dost v dnešní době známých herců, přičemž Bena Afflecka jsem vůbec nepoznal.