Áno, šéfe! (2011) (pořad)

Jaroslav Žídek je ve srovnání s maestrem Pohlreichem totální měkkejš. A proto to pro mě neni tak dobrý, jako česká verze, protože já na to koukal hlavně kvůli tý šéfovo nasranosti a tady jí zatim postrádám... No, ještě uvidíme, zatím za 3*

Černá mamba (2011)

Nastupuje Crippler... Kdože? Crippler... Bude ho hrát Mickey Rourke... Bude v tom i Mickey Rourke? Nebo někdo stejně hustej, koho dokážeme sehnat... (A v tom se otočí Danny Trejo) :D:D Super fake trailer, nebo chcete-li reklama...

Sbal prachy a vypadni (1998)

Jednoduše Geniální... Absolutně skvělá gangsterka s výborným, zamotaným příběhem, plná tak skvělýho humoru, že jsem se skoro pořád "válel po zemi". A nesmim zapomenout na ten awesome soundtrack. :) Sdílím názor, že musel bejt Guy Ritchie při psaní tohohle filmu zhulenej, protože je to za střízlivosti fakt těžko vymyslitelný. A pokuď bych měl taky srovnávat, tak u mě jasně vede Lock, Stock and Two Smoking Barrels, Snatch je taky hodně dobrej, ale tohle je podle mě Ritchieho nejlepší film, možná je to způsobeno tím, že jsem ho viděl jako první.... "Jestli se to někde podělá, já to uklízet nebudu!"

Šéfka (2011) (pořad)

Totální nátěr a úplná debilita v jednom. Já jsem na ty reality show asi nějak ulítlej, protože na to čumim jen proto, abych viděl nějakou hádku mezi dementama o tom, kdo že je vlastně větší dement... :D Pro mě lepší, než Superstar v čele s vypatlaným Rytmusem, protože tady se aspoň něco málo děje :)

Masakr v Texasu (1994) odpad!

Tak pokuď jsem u Leatherface III tvrdil, že to nemá téměř nic společnýho s The Texas Chainsaw Massacre, tak nevim, co říct o týhle absolutní hovadině, která nemá s TCM už naprosto nic společnýho. Z Leatherfacea je nějakej transvestitickej kripl, kterej je sám "šikanovanej" nějakým buranským "šéfem party" v podání hroznýho Matthewa McConaugheye. Všechny postavy se chovaj tak dementně, že by snad mohli zapadnout i mezi politiky :D. Hlavně ten blbec, kterej tam je asi jakože za chytráka a pořád mele nějaký citáty slavnejch osob. Motorovka se ve filmu objeví na konci filmu a ještě ke všemu asi tak na pět minut. A ten katastrofální konec!? To je samo o sobě horor... 90 minut totální hrůzy... Bohužel úplně jiný hrůzy, než by člověk od hororu očekával.

Kožená tvář (1990) odpad!

Tak teď si nejsem jistej, jestli jsme všichni koukali na stejnej film, protože ten, na kterej jsem koukal já se nedá hodnotit jinak, než odpadem... Podle mě nemá tahle blbost s The Texas Chainsaw Massacre nic moc společnýho, snad jen toho trotla nahánějící lidi motorovou pilou. Prostředí se mi moc nezamlouvá, oblast kolem jatek mi byla příjemnější, nežli nějakej les s močály plný kusů lidských těl. Atmosféra jedničky se jaksi kamsi vytratila. Co se týče hereckých výkonů, tak ty jsou na úrovni Ordinace v růžový zahradě (troufám si tvrdit, že snad i Pavel Kříž, jakožto nejhorší herec v Galaxii, by to zahrál líp). Příběh je taky katastrofální a nesmim opomenout postavy, jenž umírají a následně zase ožívají... To je vážně trochu moc.

Hory mají oči (1977)

Rozjezd pěknej... Skvělá, děsivá atmosféra. První půle filmu je opravdu hodně líbivá. Ale když se pak objevěj ty "lidskýmasopožírající hovada", tak se atmosféra kamsi vytratí a je z toho docela komedie, jelikož ti, z nichž má jít strach, jsou spíš k smíchu. Musim říct, že mi teda seděli víc radiací zmutovaní hajzli v remakeu, než jakýsi obři v originále, už proto, že to nebyli takoví debilové a líp vypadali :))

Texaský masakr motorovou pilou (1974)

Parádní psychárna bez zbytečných "na poslední chvíli" scén. Je z toho dostatečně cejtit ta reálnost a strach, který zažili ti "hrdinové". Rozhodně lepší, než remake.

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Já nevim, ale mě ta volovina celkem bavila. Nic zvláštního jsem nečekal, takže asi proto. A duo - sympatická Seyfried a kočka Fox docela funguje :)

Síť (1995)

Thriller, který ani neurazí, ani nenadchne. Prostě průměrný filmek, u něhož si člověk oddychne. Kdyby se natočil o nějaký ten pátek později, už by ty kompjůtry měli Windows 95 :).