• Thriller

Pod zemí (2014)

Ty jo. Ty jo... Husí kůže neopadá ani 10 min po filmu. Tohle bylo super! Ne bezchybné, ale super!

Šéfové na zabití 2 (2014)

Jsem naprosto neponaučitelná!!! Vždycky, když se zase zabouchnu do nějakého filmu a pak se doslechnu o tom, že se točí dvojka, trojka, sedmnáctka, těšim se jak blbka, že z tak super jedničky musí být ještě lepší "to be continued". HOVNO! Trapný, únavný, zmatený - spíš zfetovaný koksem z jedničky... Dosledovat ten film do konce mě stálo 10 let života, dalších 5 vrásek, další várku antidepresiv a do teď mě straší noční můry. Gratuluji Šóne, trojka bude hit!

Teorie všeho (2014)

Pro mě jeden z nejsilnějších zážitků, jaké jsem kdy měla možnost ve filmu vidět. Mísily se ve mně pocity lásky, štěstí a nespravedlnosti. Půlku filmu jsem proplakala a pořád nad ním musím přemýšlet. Velmi neobyčejný film! 5*

Zmizelá (2014)

Ještě se na to budu muset podívat tak 15x, abych byla schopna to objektivně zkritizovat... Zatím 3/4 z té páté hvězdy strhávám za Fleka...protože na něj se fakt nedá koukat...

13 hříchů (2014)

V podstatě to nebylo vůbec špatné. Špatně se mi hodnotí remake filmy, protože nedokážu být moc objektivní, ale tenhle film mi přišel oproti originálu hůře zpracovaný, ovšem s výhodou toho, že originál byl komediální - nicméně skutečně lépe propracovaný. Váhám mezi 3 a 4 hvězdama kvůli úžasnému konci, ale 4 hvězdy má originál.... Nezbývá než dát 3. Shlédnutí doporučuji, takový konec jsem nečekala a bylo to výborně dramatické :)

Fakjů pane učiteli (2013)

Musím dát 5. Já jsem prostě psychicky závislá na německym humoru....tohle je německý, sprostý a sexy! Kam se na to hrabe americká sračka Zkažená úča?!