Star Wars: Síla se probouzí (2015)

za absenciu boja so svetelnymi mecmi som tomu mal chut udelit odpad bez debaty. Ten trapny suboj na konci? To jako vazne? A zaporak ktoreho trenoval kto vie kto porazi baba ktora drzi lightsaber prvy krat v ruke? No zaciatok filmu super, stred da sa ale tretia tretina bola horsia nez tretiny slovenskeho hokeja. Aj napriek tomu 4 hviezdy a to za H. Forda ktory si myslim ze hral svoju zivotnu.

Adult World (2013)

Pozeral som to len kvoli Emme a musim povedat ze som to celkom prekvapivo sklamalo. Filmu chybala nejaka iskra, nemalo to ani hlavu ani patu, nebola to ani komedia ani drama a ako mix to nefungovalo. Proste som sa pristihol ako kontrolujem kolko ostava do konca >{ Avsak to nic nemeni na fakte ze ze to Emmy som stale tajne zalubeny.

Co s láskou (2014)

v ramci zanru to splnilo presne do bodky vsetky ocakavania.

Pan (2015) odpad!

v zivote som asi nevidel nic horsie. Chcem na to cim skor zabudnut ale obavam sa ze to nebude take lahke.

Take Care (2014)

Divne, predvidatelne ale stravitelne a hlavne nie moc sentimentalne a otravne.

The Green Inferno (2013)

no videl v kine a musim povedat ze to malo svoje dobre momenty. A dialogy o tom ako je dobre ze najtlstsieho zjedli najskor aspon prezijeme o nieco dlhsie su na nezaplatenie >D

Na návštěvě (2015)

nebolo to zle ale nebula to ani moja salka kavy. Ja som to cele nejak nebral. Malo to pekne a napinave chvile ale tych momentov by si to zasluzilo daleko viac.

Sinister 2 (2015)

dam jednu jedinu a aj to za hudbu. Zvysok filmu je az smutne zly.