Běžící muž (1987)

Jen z nostalgie 5* jinak by to bylo za 3* ,musím mu trošku vylepšit průměr :) Mám totiž na tenhle film krásné zážitky z dětství. Můj dodnes nejlepší kámoš ten film hodně žral a já docela taky. Některé pasáže a hlášky jsme viděli snad 100krát. Když jsme ten film viděli asi po patnácté,tak kámoš to chtěl na druhej den vidět po šestnácté. Já už ale ne :) a tak nezbylo nic jiného než si o běžícího muže zahrát ve stolním fotbale - typu jak byli žlutí a červení hráči na těch pružinách :) psycho :) vedl nade mnou 0:9 a hrozilo že budu sledovat po16té stejný film. No a potom se stalo to psycho.Já vyhrál 10:9 a viděl ten film až za nějakých 12 let. Proto 5* z nostalgie. Ale o to u filmů jde a nebo ne? Sorry že jsem zapoměl napsat něco o tom filmu. :)

Divoké včely (2001)

Není to špatný film,ale pokud z těch končin v kterých se film odehrává pocházíte stejně jako já,tak vám moc zvláštní nepřijde. Pro mě to bylo spíše zklamání. Realita je totiž ještě tvrdší. Škoda že se Slámovi nepodařil debut tak dobře jako jeho pozdější ŠTĚSTÍ. 50%

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Na poprvé vám ujde asi spousta věcí a spojitostí,ale další shlédnutí to napraví. Nevím co by se tomuto filmu dalo vytknout. A taky nechápu jak Gondryho mohlo napadnout obsadit Carreyho. Nakonec to byl jeden z nejlepších, ne-li nejlepší herecký výkon J.Carrey. Konečně nebylo třeba jeho egomaniakálních grimas a idiotských ksichtíků. Skvělý film který ve vás zanechá krásný smutek a oživí vlastní vzpomínky na lásky minulosti. Jasných 100%

Za plotem (2006)

No trochu mě to zklamalo,čekal jsem větší zábavu,ale na druhou stranu patří k těm lepším animáčům. Za uslintanou veverku a nahou želvu dávám 65% :-)