127 hodin (2010)

Velice působivý film. Možná jeden z nejlepších co jsem kdy viděl.... Podle mě nejlepší výkon Jamese Franca vůbec. Rozhodně jsem neviděl naposled.

30 dní dlouhá noc (2007)

Tak tomuhle říkám propadák. Ohromná nuda... Škoda necelých dvou hodin. Naprosto nesmyslný chování, plynutí času atd. A ten stupidní konec? To snad ani nemysleli vážně!

4400 (2004) (seriál)

Tak jsem vydržel s komentářem až do posledního dílu a dobře jsem udělal. Musím se přiznat, že jsem měl trochu strach po přečtení některých komentářů o otevřených koncích, že budu po posledním dílu stejně naštvanej jako u Invaze, ale to se nestalo. Za mě velká spokojenost a seriál jako celek od začátku až do konce beru jako poměrně jasně uzavřenej a nebojím se domyslet si další vývoj. Ačkoliv bylo v seriálu hodně mně protivných postav, byly to vesměs menší role a překvapivě nebyl žádnej díl, kterej by mě vyloženě nudil nebo otrávil. 4400 je sice plný originálních nápadů a velké možnosti pohrát si se schopnostmi, ale napětí moc přítomno není a většina situací je docela předvídatelných, což mi ale nevadilo. Pořád jsem čekal, kdy začne nějaká pořádná akce, která přeroste dění většiny dílů, ale bohužel se tak nestalo, což mě trochu zklamalo. Nicméně za 44 dílů povětšinou nadprůměrný zábavy nemůžu jinak než za 4.

5150 Elm's Way (2009)

Z mýho pohledu dost povedenej thriller. Nemusí v něm být ani tucet úmrtí, ani hektolitry krve, aby bavil , ikdyž kdyby byla stopáž o něco kratší, nejspíš by mu to nijak neuškodilo. Úvod je koukatelnej, ne moc roztahanej a rozhodně to není takový to nezbytný zlo, než se začne něco dít. Jakmile se náš mladý filmař stane nedobrovolně členem týhle podivínské rodinky, poznáváme postupně hlavu rodiny, která bere už nějakej čas spravedlnost do vlastních rukou. S jeho řešením by se nejspíš leckdo ztotožnil, jenže on je zároveň tak trochu ujetej.