• Romantický

Shawn Mendes: In Wonder (2020)

Odpad může dát jen hater nebo idiot bez mozku.. Za mě je to geniální dokument o tom, jak to probíhá v zákulisí. Shawn je skvělý, že se vůbec nepřetvařoval a klidně se na kameru rozbrečel. Bylo na něm vidět, jak to všechno prožívá a když musel zrušit jeden koncert, tak na něm bylo vidět, jak strašně ho to mrzí a je smutný, že nemůže koncert odehrát. Je vidět, jak své fanoušky miluje a právě pro ně tento dokument vytvořil. A ještě přidal třešničku na dortu v podobě celého koncertu. Shawn je legenda! A ne, nežerou ho jen dětičky. Na příklad mně bude skoro 30, přítelovi je skoro 35, sestře 29, sestřenici 26 a všichni ho milujeme ♥ Zkrátka povedený dokument a komu se líbí od Shawna alespoň jedna písnička, doporučuji se na to podívat a hlavně si pustit přídavek v podobě koncertu z jeho rodného Toronta.

Shawn Mendes: Live in Concert (2020) (koncert)

Úžasné. Skvělé záběry a skvělá show. Shawn je prostě třída a ví jak lidi zapojit do koncertu. Všechno šlape jak má. A ten zpěv? To je snad bez komentáře. Vokály na jedničku tisíckrát podtrženou. SHAWN JE LEGENDA ♥

Slzotvůrce (2024)

Tak tohle bylo naprosto úžasný! Bavilo mě to od začátku do konce, každá minuta. Sice jsem se těšila na nějakou tu fantasy dle žánru, ale prakticky vůbec. Spíše náctiletá romantika s "porouchanými" dušemi. Hlavní hrdinka byla skvělá a hlavní herec? Nechápu jak tu někdo mohl napsat, že není hezký? Já se hned zakoukala. Ano, sice není jedním z nejhezčích, ale měl něco do sebe a mezi hlavními herci moc pěkná chemie. Jen mi teda vadil rychlejší konec, sice jsem ráda, že to nějak nenatahovali, ale i tak si to zasloužilo trochu lepší konec. Nic méně moc krásný film ♥

Snooki a JWOWW (2012) (pořad) odpad!

Dvě trapky co se nuděj a vymýšlej kraviny. ODPAD!

So Random! (2011) (seriál)

Sara: Že je to modře znamená, že je to více méně dobré hodnocení né, že je to v češtině!!

Sortilegio (2009) (seriál)

Ti co dali odpad, asi viděli jenom jeden díl. Jinak nevím... Hvězdičku si to určitě zaslouží za děj, protože narozdíl od ostatních telenovel ho má. Další hvězdičku za herce, protože jsou i horší herci. Třeba v Zamilované jsou úplně příšerní. No a to už jsem na dvou hvězdičkách, tak jakej odpad? Příště až budete něco hodnotit, tak se podívejte na první dva díly a nehodnoťte jenom podle toho, že je to prostě telenovela ;) Btw. Já dávám čtyři hvězdičky, protože narozdíl od ostatních telenovel se na to dá dívat :)

Spring Breakers (2012) odpad!

Po 30 minutách jsem to vypla. Největší stráta času! Nikdy v životě jsem se tak snad ani nenudila! Vážně lituji těch 30ti minut!

Stmívání (2008) odpad!

Oproti Upířím deníkům je tohle odpad! Absolutně se na to nedá dívat...Nuda,Nuda,nuda!

Šťastně podvedená (2023)

Tak tohle byla jízda! Žádná hluchá místa, děj krásně ubíhal a než jsem se stačila pořádně rozkoukat, byl konec. Skvělý od začátku do konce! Příjemná erotická oddechovka s thrillerem. Já se nenudila ani minutu a užila si to. Nechápu jak to někdo může přirovnávat k polskému 365dní- pardon, ale to byla děsná kravina. Tohle mělo skvěle nabitej děj a i jsem se trochu zasmála nad trhlou kamarádkou hlavní hrdinky.

Ta druhá Zoey (2023)

Romantická oddechovka, místy i vtipná. Taková jednohubka na večer, kdy prostě chcete vypnout a nad ničím nepřemýšlet. Já se bavila, žádné nudné scény, vše šlapalo od začátku do konce. Josephine tady byla skvělá, taková jiná než v After, což značí, že je skvělá herečka a má před sebou velkou budoucnost, snadno se od prostí od role Tessy.