Šťastně podvedená

• Brazílie O lado bom de ser traída (více)

Adaptace románu od Sue Hecker, ve které účetní využije zálety svého snoubence k tomu, aby znovu nakopla svůj sexuální život. Bude to ale mít nebezpečné důsledky. (Netflix)

claudel

Tyhle brazilské "limonády, červené knihovny, harlekýnky" mají pro mě pouze edukativní charakter v podobě rozšiřování slovní zásoby o hovorová slovíčka z brazilské portugalštiny. Šťastně podvedená je bezduchý a tuctový thriller s nudnými erotickými scénami, hloupou zápletkou a ano, velmi atraktivní hlavní herečkou, která dle bulváru údajně popletla hlavu i Neymarovi. Nedivím se, ale jinak tento film nemá co nabídnout. ()

BMW12

Přišlo mi, že Brazilci se snažili okopírovat 365 dní. A ono to je ve finále stejně špatné jako zmíněná trilogie. Hlavní herečka Giovanna Lancellotti by celkem ušla, kdyby neměla umělá prsa. Ale kvalita filmu pokulhává, scénář nic moc a celkově ten film nemá diváka čím zaujmout. ()

Arsenal83 odpad!

Mudrlant Pavel1000 má na tejto stránke už 25 000 hodnotení a každému filmu dal 5 hviezd. To je ale kapacita, to si človek hneď dá poradiť! Potom aj takýto bezcenný odpad vyzerá, že môže byť aj v modrom, len preto, že Pavel si nám vyhonil. Pretože o nič iné v tomto filme nejde. Typická netflixovina, kde sila žien sa neukazuje len v chytrosti, ale hlavne v rozťahovaní nôh, lebo to je to silne feministické, muži sú len takí obrábači, dosť tupí, veľa steroidov, ale výkonovo prejdú z nuly na 100, teda k jeho ejakulácii, tak za 5,8 sekundy, čiže niečo ako ojazdený Volkswagen. Najmúdrejšia je tu černoška, ktorú nebaví, že na rande muži dokonca aj hovoria a tak chodí na hajzle vyvolávať kamoške, že kedy ju ten debil konečne už pretiahne, že kocúr už mal byť v trúbe a on tú nezavrie klapačku, ktorú ona chcela mať už tesne nad rektom. Proste tutová edukatívna hodnota, pri ktorej Sokrates stráca bradu. Má to zhruba úroveň 365 dní, ale herecky ešte tupšie a kólia v hlavnej úlohe šerednejšia. ()

xxxLussyxxx

Tak tohle byla jízda! Žádná hluchá místa, děj krásně ubíhal a než jsem se stačila pořádně rozkoukat, byl konec. Skvělý od začátku do konce! Příjemná erotická oddechovka s thrillerem. Já se nenudila ani minutu a užila si to. Nechápu jak to někdo může přirovnávat k polskému 365dní- pardon, ale to byla děsná kravina. Tohle mělo skvěle nabitej děj a i jsem se trochu zasmála nad trhlou kamarádkou hlavní hrdinky. ()

Hapretor

čekal jsem ... doufal jsem ... že to bude třeba rafinovaný erotický thriller ... třeba něco jako "Skandální odhalení" nebo klasika ... "Basic Instinct" ... chyba lávky ... no spíš mostu ! ... je to vyumělkované jako nějaká dementní telenovela ... a navíc jsou tam fakt atraktivní ženský ... a kamera ukazuje hlavně zadek těch mužských ... i když , ehm , ty jsou taky pěkný ... vlastně jsou tady všichni krásní, bohatí, skvělí, ... úspěšní, ... a jediná jejich starost je ... koho sbalit na jednu noc v nějakém baru ... přesně ten film, který mě akorát totálně nase ... , když jsem doma s vyhřezlou ploténkou, sotva chodím a jediné co mi fyzicky nedělá výrazné potíže je čumět na netflix ... přehmat jak prase ... ()

• Film sa natáčal v São Paule (Brazília). (Arsenal83)