Welcome to Sudden Death (2020)

Hustý! Samo že White byl největší tahoun, pak ještě ten údržbář co luxusně přiznal totální inspiraci filmu podle Die Hard. Vše ostatní bylo sračka. Bojový scény uš k y, ale absolutně nejvíc jsem se bavil u finálního souboje. To byla minuta upřímného smíchu :-) 30%

Duna (2021)

Nezatížen knihou ani předešlou verzí, hodnotím jako TOP. Skvěle napsané postavy, které jsou i skvěle zahrané. Napínavé, úžasné, efektní. A možná i krátké ;-) Fakt bych snesl snad dvojnásobnou délku a to se mi snad ještě nestalo. 98%

Poslední žoldák (2021)

Absolutně nechápu místní dementní hodnocení. Fakt, tohle byl super Van Damme! Bere se s nadhledem, akce je hutná, vtipu je dost. Prostě pecka. Co byste chtěli, další Blood Sport? Tomu by dneska nikdo nevěřil. I bez zdejších hodnoceni jsem za 100% Super film! :-)

Mé jméno je Nikdo (1973)

Velmi dobré. Charaktery pěkně vykresleny, hudba parádní. Hill to očividně hraje s nadšením a Fonda je prostě machr. Komedie to je tedy jen částečně, ale scénky jako např. veřejné záchodky, to je dost dobrý ;-) A kamera! To je fakt pecka.

Válka zítřka (2021)

Po čase něco neotřelého, se slušným příběhem, akcí a celkovou dynamikou. Za me dobré akční sci-fi. 95%

Black Widow (2021)

Jako... Začátek ušel, konec ne. Nějak bylo pořád cítit tlak na silné ženy, feminismus a vůbec... Temný a dospělý start vystřídal zmatený střed a očekávaný konec. Jinak Harbour špička a Pugh taky dobrá!

Rozhněvaný muž (2021)

Super 😳 95% Není to pro me tak zásadní, jako kdysi Snatch - Podfu(c)k, ale i tak jsem si to moc užíval.