Rolling Stones (2008) (koncert)

Hrajou padesát let a pořád neztratili šťávu ... jako fanoušek prostě nemůžu jinak .

Argo (2012)

Mám rád, jak se snaží Affleck sám sebe překonávat jako režiséra...a jako herce vlastně také. Ačkoli to je už těžší o něco méně:)

Papíry (2012)

Pro mě zatím nejlepší film roku 2012, opravdu:)

Skyfall (2012)

Obrovská spokojenost. Tento film beru jako slušný kompromis mezi tím, jak se točí filmy dnes (akce, vážná tvář) a mezi tím, jak se točily kdysi (nadsázka, pihovatý záporák). Příběh je sice trochu méně konzistentní jako u Casina, celkově mě však tato bondovka z nějakého důvodu bavila více.

O mé rodině a jiné zvířeně (2005) (TV film)

Knihu jsem četl a myslím, že přenesení knihy na filmové plátno dopadlo na výbornou: poetika, vtipy, Imelda Staunton. Díky přiměřené stopáži nemám problém dát za plný počet.

Kmotr II (1974)

Dávam pět, ale nudil jsem se, stejně jako u prvního dílu - pochopte žiju ve 21. století plný vzducholodí, rychlej aut, raketoplánů, formulí a... . ...jednoduše 30 let od doby vzniku se na dílu podepsaly

Temný rytíř (2008)

Boží!!! Tenhle film je výborná jízda, jeden z mála filmů ve kterém chybí "kecací scény" a je založen pouze na akci a stejně má nějaký smysluplný scénář... ...no ale to se dalo čekat... ....REŽIE: Christopher Nolan

Králova řeč (2010)

Nikdy bych nevěřil, že tak komorní snímek se mi může líbit. Colin Firth je výborný a Geoffrey Rush (Který si určitě taky zasloužil oscara za vedlejší roli) také. Doplňuje je pak moje oblíbená herečka Helena Bonham Carter. A vůbec nejlepší scénka je generální zkouška před projevem (Fuck, fuck, fuck, fuck, fuck). Tenhle snímek určitě stojí za povšimnutí.