Návrat do budoucnosti (1985)

Nablblej profesor (směšná, ne legrační role), stupidní zpracování prostupování do časových smyček, předvídatelný zásah do minulosti (pomoc otcovi), nudný, nemastný .... nikdy se na tohle už nepodívám....

Rabín Jákob (1973)

Komediální židovská groteska. klasický fuňes ... až na ten dabing

Piti Piti Pa (1970)

Pro mě nejlepší fuňesovka. Cholerický, uštěkaný Louis, kterému padla role jako prdel do kalhot. Víceméně, jeho všechny role jsou docela cholerické, snad kromě Zelňačky a to proto, že byl stejný i ve svém osobním životě. Malý nerudný tanečník s kreativními pohyby dělá z tohoto snímku jednu z nejlepších francouzských komedií všech dob.

Jeden hot a druhý čehý (1978)

shlídnuto snad 50x, první část filmu silná na gagy, scénky, zkrátka všechno. Perfektní scénky: návštěva asiatů, přeměna domu na továrnu, kulečník, výplatní den, rozvod.

Četník a mimozemšťané (1979)

Hrozně mě tam chybí Jean Lefevbvre, díl s ufonama je bláznivej, chybí jiskra předchozích dílů.

Lakomec (1980)

Božéééé, ten krampol! to je hrůza. Jinak herecky dobře zvládnuto. Tyto sobecký role mu prostě sedí :)

Zelňačka (1981)

Dobrý film, ale bohužel bez Filipovského. Kéž by tento film a rabín Jákob byl nadabován, bylo by to skvělý.

Četník a četnice (1982)

Co si budeme říkat o dalších pokračováních. Vetšinou to upadá, ale Louis je mi vzácný herec a i když se zdá, že má hodně filmů, rád se na jakýkoliv podívám (dabing od Filipovského) - Krampol je prostě neschopný. Zase se zde dočkáme přehrávání.

Zvíře (1977)

Nejlepší Belmondova komedie, skvělý dabing Třísky, skvělá dvojrole, zábava od začátku do konce, oblafnutí sociálky, nemocnice, kaskaderské kousky (schody), a denodenní pastis :D

Bezva finta (1985)

Opět vtipné scénky, originální úprk z banky, není co dodat. První polovina filmu je mnohokrát lepší než-li druhá. Nezvyklá je také kanadská produkce, což se možná podepsalo v nedokonalosti druhé poloviny .