Malá mořská víla (2023) odpad!

Nevydrželi jsme to dýl jak 45 minut. Neuvěřitelně zbastlená pohádka. Vizuálně krásný podmořský svět to fakt nezachrání.

Millerovi na tripu (2013)

Docela jsem se bavila, ale nejvic z celého filmu mě pobavil nepovedený, respektive hodně povedený, záběr ze zpívání písničky v autě. Kvůli tomu stojí za to to skouknout nebo alespoň přetočit na konec...

Na vlásku (2010)

Kdykoliv! A tejden v kuse! Klidně! :D

Největší dar (2022)

Když jsem na Největší dar viděla trailer v kině, málem se ze mě stal katolík. Dlouho jsem se bála na ní podívat. Dneska jsem to prubla a nic moc jsem nečekala. O to milejší to bylo překvapení! Příběh mohl být hlubší, ale i tak si myslím, že to je nejlepší česká pohádka minimálně za posledních pět let (a že já zkouknu všechno 😁) a ráda se na ní podívám znova. A do toho ty krásný Rožnovský kulisy a hudba mýho milovanýho Davida Stypky ❤️

Nesmrtelná teta (1993)

Když vidim ty komentáře hodnotící pohádku podle toho, s kym se Bohdalka nechala vyfotit dvacet let po jejim natocenim, je mi zle. Proto pet hvezd. A taky proto, ze tenhle film mam od detstvi rada.

Nevděk světem vládne (1972)

Po čase jsem narazila na pohádku, co neznám. Bohužel musím konstatovat, že je to nesouvislá blbina s mizernejma hereckejma výkonama a divným dabingem.

Pohádka o putování (1982)

Hysterická pinda, uřvanej kluk, nesouvislá časová linie... Scena s morem? Hahahaha, ty jo... A jedinej sympaťák tam skape. Pecka. Fakt nechápu zdejší hodnocení.

Prach a broky (2015) (amatérský film)

Pražská premiéra byla skvělá. Snad poprvé jsem v kině tleskala :) V některých scénách byl amatérismus jasný, hlavně v mluveném slovu, nicméně film je propracovaný do detailu, hlášky, situace... Jsem nadšená a celou dobu jsem vlastně nesundala úsměv a to ani cestou domů. Už se těším, až si ho zítra pustíme znovu :) A samozřejmě musím pochválit soundtrack. Super! :)

Pro nic za nic (2011)

Jsem ráda, že se ještě točí takovéhle filmy, protože přece jen zlatá éra divokeho západu už jaksi vyšuměla. Laciná komedie to určitě není, vůbec jsem to jako komedii nevnímala. Naopak. Přišlo mi to celé takové správně chlapsky upocené. Celej film se prakticky nemluví a to tomu dodává atmosféru. A pak docela překvapivej závěr. Je mi líto, ale já musím vybočit z tříhvězdičkové průměrnosti. Protože když si po dvou letech dokážu vzpomenout na název filmu a nešklebím se u toho, rozhodně pro mě není průměrný.

Rodinka na tripu (2004)

Klasická chujovina, kterou si pustíte v pět ráno, abyste přežili zbytek noční. Hlavní myšlenka, jako v každém nablblém americkém filmu je, že rodina je základ státu... Blbina prostě. Nic od toho nečekejte a nebudete zklamaní.