Inland Empire (2006)

Horor! Příznávám se, že jsem tento film nedokázal sledovat celý najednou. Vždy to bylo tak 10 minut tohohle a pak nějaký jiný veselejší film. Pro mě naprostá vymývačka mozku, která byla místy i nekoukatelná, ale mám ji za sebou. Miluju Mulholand drive, ale tady je pro mě koukatelných tak pět 5minut uprostřed filmu. Jo a Laura Dern místy vypadá fakt hrozně. xD Všechny rychlejší scény jsou v traileru.

Interstate 60 (2002)

Jeden z málokterých filmů u kterých jsem zapomněl u konce zavřít čelist. A kde mi nezbývá než jen snít, že mě potká Grant nebo zda se jinou náhodou na dálnici 60 nedostanu. Tohle roadmovie v podobě měst, které se vyznačují svými typickými vlastnostmi na mě více než dolehlo. Bob Gale mě opět nezklamal!

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Tato ze začátku extrémně jednoduše ulítlá komedie se stala postupem děje vážnou a kvalitní komedií až se mi tomu téměř nechtělo věřit. Ale celkově docela slušný zážitek. Pro mě nejlepší scéna byla jak si donesl domů Alisson úplně na mol. :-D Určitě ještě teď se té scéně směju...

Jsi můj život (2006) (seriál)

Dá se u toho snídat a smát, ale jinak nevybočuje z klasického stylu argentýnských telenovel.

Jumanji (1995)

Moje oblíbená klasika z dětství, která i dnes stále baví.

Juno (2007)

Krásný hodnotný příběh o tom jak rizikové a jak krásné může být těhotenství, které jako chlap nezažiju, ale přesto mě tenhle film docela dojmul. Viděno na filmovém zlínském festivalu 2008.

Karamazovi (2008)

Ta hranice mezi realitou a hrou je tak křehká až to tenhle film pozvedlo naprosto na jinou úroveň. Čeští herci v polské hutní hale, kde je sledují ostatní Poláci>>tohle vše vytváří úžasnou atmosféru, ale musel ten konec mít tak rychlý spád?! Viděno na zlínském festivalu 2008.

Karel (2020)

Díky Mistře!

Kill Bill (2003)

Každý popisuje jak se mu film líbil, ale mě se osobně se nejvíce líbilia kapitola u Hattori Hanza a pak posledních pár vět před koncem, které opravdu navnadí sledovat VOLUME 2 (.... Ještě něco, Sofie. Ví o tom, že její dcera žije?) :'(

Kouzelná romance (2007)

Miluju originální pohádky. Walt Disney mě snad vždycky až na vyjímky osloví. Jako každá pohádka, tak i tato dobře skončí, i když tahle poněkud jinak dobře. Jen jak se dívám, tak někteří diváci toho optimismu nedokázali vstřebat. Díky, že jsi se postaral o mou nevěstu, chasníku. :-D