Severní vody (2021) (seriál)

Tohle se hodně povedlo. Colin Farrell je skvělej.

Tokyo Vice - Season 2 (2024) (série)

Druhá série, ač delší, udržela příjemné tempo a dovedla příběh do napínavýho v závěru hodně Japonskýho konce. Ty dva roky pauzy se na některech hercích vcelku podepsaly.

Daaaaaalí! (2023)

Když o Dalím, tak surreálně. Quentin je borec, ale ujetej borec.

Duna: Část druhá (2024)

Svižnější a akčnější než jednička. Ty divný časový skoky na pár místech odpustím.

Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)

Prozatím to nejlepší co jsem v České krimi-seriálové tvorbě viděl. Všichni zůčasnění hrajou výborně civilně (super režie) o skvělejch výkonech Lněničky i Uhlíka nelze pochybovat a Kotek opět příjemně překvapil. Precizně zachycený osumdesátky (Volha se může jít klouzat). Akorát ty útržky ostatních případů mně přišly zbytečný.

Zlomové okamžiky: Atomová bomba a studená válka (2024) (seriál)

S touhle sérií si dali tvůrci opravdu práci a je to znát. Historie studené války od svržení atomové bomby po současnost podaná s neuvěřitelnou komplexností a souvislostmi.

Tokyo Vice - Season 1 (2022) (série)

Tohle určitě stojí za sledování. Jakuzárna s 90. lookem.

Filip (2022)

Nevidím jediný důvod proč tomu nedat plnej počet. Skvělá filmařina, které ta česká nesahá po pás.

Jeden gól (2023)

Taika mě opět dokázal rozesmát i dojmout. Výborná sportovní feel-good komedie o nejhorším fotbalovém týmu světa. Fassbender to dal skvěle. Lehce to připomínalo Eddie the Eagle.