Into the Badlands - Dračí zub, dráp panterův (2019) (epizoda)

Segra asiatka chytí lehce bratříčka s dcerou od Minervy, kde je lehce boje, kdy Poutník lehce premuze mnichy, kdy MK je namyšlenej, jak prase a potreboval by vyprask. Je tam o něco více souboje, kdy ke konci si lehce poradi Minerva s Čao, a nebo jak se jmenovala. A osvobodí tak dceru a svého milence. Cekal jsem, že kdyz umre jedna z hlavnich postav, ze bude souboj, ale ono prostě nic. Jedna umrela , kde bylo trochu boje a další bez boje k tomu jedna vedlejší. A ono to je pak zas vše jinak, ale jedna hlavní zustana bez zivota. Dalsi pak zas ozije,

Into the Badlands - Kanec a Motýlek (2019) (epizoda)

Trochu lepší, jak 10 díl. Syn, co neumí zabíjet, usmireni Beijlího s Minervou a putování Nyx se Sunnym takové spis dobrodruzné.

Elvis (2022)

Rebel Elvis se mi fakt líbí. A USA a její segregace. Díky filmu jsem netušil, že i díky pohybu, co dělal Elvis měli problém, že propaguje černoství.. Je to fakt mazec, že USA je a byla zlo.  Elvis to dokázal rozparádit publikum. Kde pak je ta svobodná USA ? Jak všichni žvaní. Jen pro někoho a někdy a někde. No každopádně film jsem měl, jako pozadí, ale pořád jsem na to koukal a český dabing byl dost povedený. Druhá polovička ztrácí trochu štávu a jako vždy a všude sláva = moc. A jak už to u chlapů je, tak nevěra se očividně neřešila. I přesto kolik vydělal je na mizině. Jak je možné, že to nechal zajít tak daleko ? Manažer si bral 50% ? Je fiktivní a nebo i realný ? Nezjistoval si vůbec nic. Pracoval, jak otrok defakto na ukor zdraví a divim se, ze tak dlouho zil. Rodina všichni profitovali a tak to nechabli být.

Into the Badlands - Doupě škorpióna (2019) (epizoda)

Poutník oklamal Sunnyho, Bajie je věznen. Poutník začne vyrábět lidi s darem a Bajie dokáže, že Poutník není bůh, tak chce udělat na Sunnym exemplární případ. Je to zas o dost slabší, ale 2 hvězdy určitě zaslouženě.

Into the Badlands - Levhard se chytá oblak (2018) (epizoda)

Zatím musím říct, že M-K vypadá, jak klučina, co se někde prodává. Uvidí Sunnyho a dostává záchvat , aby asi ukázal, že ho má většího bez jediného vysvětlení. Poutník prohlašuje Sunnyho za bratra. A mezi tím našli "chrám" zajímavé, jak tam běží elektřina :D. No, jako tenhle díl fakt nebyl špatnej, ale nevím zda 4 hvezdy 3,5 bych určitě dal. Hlavně díky bitvě a zvratu. 70%

Peacemaker - Nevojetá cesta (2022) (epizoda)

Nuda nuda a nuda. Nebavilo mě to. Celé to táhne jen John Cena vedlejší postavy hlavně toho dětského teamu to prostě kazí. Dle hodnocení jsem si dobře myslel, že zdější osazenstvo je zas vycákané z kde čeho a příjde mi, jako kdybchom koukali na odlišné seriály. Pro fanoušky asi ok, pro lidi, co se asi nudí také ok. Tady jsem skončil pokračování v sledování nevím.

Vlak do Pusanu (2016)

Nuda, vůbec mě to nebavilo. Možná v budoucnu tomu dám šanci.

Into the Badlands - Divoký kůň pohodil hřívou (2018) (epizoda)

No konečně nějaký zvrat a konečně nějaká akce, kde se hodně umírá, ale hlavní hrdinové stále žijí. Dcera zachranuje vdovu. Bajie se usmíří s ex. Po Sunnym jdou nějací zabijáci, kteří ve výsledku jsou zabití během pár sekund. Černé kobylky, ale spíš mouchy.