S láskou, Rosie (2014)

Nádherný film plný emocí. Vřele doporučuju! Oba hrdinové jsou přirozeným způsobem krásní a jejich jednání během filmu je nadmíru sympatické. Připadalo mi to "ze života" - jak se hrdinové celou dobu míjeli. 95%

12 let v řetězech (2013)

Pardon za ten ostrý výraz, ale dlouho jsem z něčeho nebyla tak v prdeli! Silný příběh.

Divoké historky (2014)

Strhující pecka plná lidských emocí! Naprosto mě to dostalo, obzvláště historka s auty a rozzlobenými řidiči. 99%

Zmizelá (2014)

Skvělá podívaná. Příběh mě absolutně pohltil. Sice jsem od začátku měla celkem jasnou představu, jak to vlastně je..nicméně mě to bavilo. Rosamund Pike do role podle mě ohromně zapadla. Nádherná křehká kráska na pokraji dobra a zla, stejně jako v Bondovce. 90%

Život je krásný (1997)

Úžasná tragikomedie, ve které Benigni opravdu zazářil. Zpočátku to vypadalo spíš na romantiku, ale koncentrační tábor ty původní představy docela rozehnal. Nejvtipnější moment: překlad pokynů v koncentračním táboře. Nejemotivnější moment: uvědomění si, že každý má v koncentráku úplně jiné problémy - Guido hraje o přežití své rodiny, zatímco doktor luští hloupou hádanku.

Jak vycvičit draka 2 (2014)

Bála jsem se, že mě to oproti jedničce zklame.. Nestalo se to! Vtipný a roztomilý animák, na který jen tak něco nemá.

Iron Man 3 (2013)

Super! Tenhle díl je fakt nejlepší z celé série. :-)

Vlk z Wall Street (2013)

Ježiš, já se tak nasmála! Leo je prostě king filmových pláten. Nebudu to tu zdlouhavě popisovat, to tu zmáknou jiní. Jen vypíchnu, že vulgární části nejsou ani z poloviny tak pobuřující jako vtipné. Za nejlepší scénu považuju plazícího se zfetovaného vlka a jeho plynulou jízdu autem. Ještě teď brečim smíchy! Wau, dlouho jsem z něčeho nebyla tak nadšená!

Match Point - Hra osudu (2005)

Podle mých žebříčků je to bezkonkurenčně nejlepší film Woodyho Allena.

Prameny života (2013)

Začátek byl nechutnej a dost mě odrazoval od pozitivního nalazení. Nakonec jsem ale byla naprosto spokojená. Hrozně se mi líbila barevnost všech postav. Rychle se vyvíjely a já s nimi v jednu chvíli sympatizovala a vzápětí jsem je nenáviděla. Perfektní práce s divákovými emocemi. Určitě bych ale zkrátila stopáž, ta byla šílená.