151kbar151

Twitter: 151bar151

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 22.9.2018  23:25

Komedii jsem v prvním díle neviděl ani s lupou. Ničemu jsem se nezasmál. Tři hvězdičky zatím jenom díky obsazení a mé náklonnosti a určitému sentimentu ke Streamu díky tomu, jaké seriály už vyprodukoval.

• 13.9.2018  17:00
    Hospoda - Fotbal (S01E22) (epizoda) (1996)

Ten vůl Novák si snad doopravdy myslí, že dalekohledy se dělaj z půllitrů.// Já mám jednu televizi v kotelně. A máš v ní jabka, to je vůně, viď.// Vždyť jsem ti říkal, že jsem se na ni díval na Olympiádu. Já vím, v šestatřicátým, tu ještě zahajoval Hitler.

• 13.9.2018  16:52
    Hospoda - Bomba (S01E24) (epizoda) (1996)

Pane dej pokoj Babulo!

• 13.9.2018  16:48
    Kadeřnictví (TV seriál) (2018)

Vipky a ristretta. Zas tak hrozný to není. A to jsem chlap, tedy rozhodně ne cílovka seriálu.

• 25.12.2017  21:19

Vánoční poserství, pardon oselství, teda vlastně poselství prasedenta, pardon prezidenta republiky Mlhoše Zmrdmana, pardon Mileje Zemiše, vlastně Miloše Zemana. Zase bude zlitej jak slíva, odpad jistej.

• 25.12.2017  21:09
    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)

Týden s lidoopem.

• 20.5.2017  22:16
    Fízlárna (TV seriál) (2017)

Oproti Blaníku a Monte Karlu je to prostě slabší. Některé díly byly dobré, zasmál jsem se u nich, ale některé byly opravdu slabé a nic vtipného v nich nebylo. Kyselka je naivní až moc, postavu Hrabáka jsem nepochopil. Normálně bych dal dvě hvězdy, ale kvůli Maryškovi, pro kterého mám slabost, dávám tři.

• 1.4.2017  18:38
    Máte slovo (TV pořad) (2008)

Navrhuji změnu názvu: Máte hovno aneb žvaňte a manipulujte. Když si chci zvednout náladu, tak si pustím nějaký vypečený díl. Kolikrát je to lepší, než většina současných komedií...

• 31.3.2017  22:44

Pro mě nejlepší díl z celého dosavadního průběhu seriálu, ale nemyslím si, že bude někdy překonán.

• 7.2.2017  16:38
    Krampoloviny (TV pořad) (2013)

Vývoj názvu: Nikdo není dokonalý; Krampoloviny; Krampovoloviny; Očekávaný vývoj: Krampochujoviny; Krampodebilárny; Krampopíčoviny

• 28.1.2017  21:47
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

Viděl jsem hada srát, žábu bušit pěstí do skály, koně zvracet v barvách francouzský trikolóry. Dokonce jsem viděl i stíhačku couvat. Ale něco takovýho jsem teda ještě neviděl. Co to má sakra za smysl na sebe napatlat tuny make-upu a předstírat, že jsem nějaký slavný zpěvák nebo zpěvačka? Co je na tom zábavnýho? Když si chci poslechnout písničky, tak si pustím originál a nepotřebuji, aby mi Vojtek zpíval Metallicu nebo Mišík Gotta. Humáč.

• 28.1.2017  21:42
    Hvězdná párty (TV pořad) (2016)

Sereblitám trvá asi deset minut, než složí jednoduchý obrázek z kostek a pak si ještě zatleskají. Vrchol televizní zábavy v podání TV Noha.

• 28.1.2017  21:39
    Můžu dál? (TV pořad) (2016)

Pozor! Na TV Barrandov řádí nebezpečný muž. Vloupává se do bytů celebrit, je vtíravý a zajímá se o jejich orgasmy. Poznávací znaky: je slizkej a zvědavej. Ano, je to opět Aleš Cibulka.

• 3.10.2016  21:57
    Meziplyn (TV pořad) (2013)

Koubek je borec, na jeho recenze se vždycky hodně těším. Pořad je tak akorát-ani krátký, ani dlouhý. Vždy zajímavá auta, Koubek občas utrousí i nějaký ten vtípek nebo srandovní poznámku, do toho udělá komickou grimasu a je z toho super záležitost. K tomu ještě na Streamu existuje užitečný pořad Bazarovky, kde Koubek recenzuje ojetá auta (třeba starou Octavii).

• 17.9.2016  01:01
    Black Books (TV seriál) (2000)

Nejlepší epizoda pro mě byla The Grapes of Wrath a nejvíc mi utkvělo v paměti "Right now I'm eating scrambled eggs, with a comb, from a shoe!" Super sitcom.

• 2.8.2016  11:44
    Jetelín (TV seriál) (2016)

Hnusné kulisy, odporné nasvícení, "exteriéry" se točí v ateliéru za pomocí umělé trávy a stromů. Vypadá to jako projekt nějakých amatérských nadšenců, ale rozhodně ne jako profesionální práce. K obsahu seriálu nemá cenu se vyjadřovat, to je trapnost nad trapnost. Lepší by snad i bylo, kdyby to točili v Temelíně...

• 12.7.2016  21:55

Vánoční poserství prezidenta republiky Miloše Zemana, aneb kun*a sem, kun*a tam.

• 17.4.2016  16:41
    Pořad (TV pořad) (2015)

Většího řízka než Staňka lze najít opravdu těžko. Ten chlap je prostě borec.

• 6.9.2015  15:25
    Bořiči mýtů (TV pořad) (2003)

Máme štěstí! Právě sledujeme Hynemana v jeho přirozeném teritoriu! Ale musíme být potichu! Je velmi plachý!----- Tohle je Hynemanova krev! Uznávaná Číňany pro své hojivé a regenerační účinky. Zá pár hodin začne rozežírat podlahu této budovy a pak se začne replikovat! https://www.youtube.com/watch?v=wZigahtFzeE

• 26.8.2015  15:36
    Taxi, taxi, taxi (TV pořad) (2015)

Trapná kopie Taxíku z ČT1.

• 12.3.2015  14:59
    Pearl Harbor (2001)

Takhle teda ne. Buď točím válečné drama o válce nebo romantickou citovou slaďárnu z války ale ne obojí, to prostě nejde. Do války city nepatří. Navíc já nemám rád koncept, kdy se film točí okolo jedné nebo dvou postav, které všechno přežijí. Scény z bitev jsou ale parádní, díky tomu dávám dve hvězdy.

• 26.7.2014  23:31
    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)

Až bude změna v moderátorském obsazení tak to bude událost století :)

• 14.6.2014  23:19
    Divergence (2014)

To je taková pí****** a ztráta času! Film o ničem, téma naprosto zhovadilý, bez ídeje, prostě totálně na prd! Pokud máte volných 139 minut, pusťte si třeba radši Apollo 13, uděláte líp.

• 11.6.2014  13:44
    Revoluce (TV seriál) (2012)

Všechno se najednou zastaví, letadlo padá kolmo dolů. Why not? Totální blbost (slušně řečeno) která nemá žádný smysl, je to ztracený čas. Nejvtipnější jsou ty jejich bitky kde každý jde pokaždým: "Polož tu zbraň! Ne! Polož to! Ne!" :D

• 10.5.2014  22:55

Jeden muž dokáže postupem času přesvědčit i ty, kteří ze začátku tvrdili že je vinen. Zajímavé je, že na konci filmu se ve stejné situaci jako Fonda na začítku ocitá Lee J. Cobb. Fenomenální film.

• 24.2.2014  15:40
    Babovřesky (2013)

Na můj vkus trochu moc dlouhý, 90 minut by úplně stačilo. Je to na takové dlouhé nudné odpoledne-nic náročného ale ani nic vynikajícího. Navíc docela mi vadí ta velmi nápadná reklama na různé věci.

• 16.2.2014  00:59
    Gebrian versus (TV pořad) (2012)

12.8. 2015, druhá řada pořadu: Měním hodnocení ze tří na čtyři hvězdy, pořad jsem si oblíbil. Pět hvězd dám, až se Gebrian naučí ř.---- 12.8. 2017 (náhoda? :) ): Měním hodnocení na pět hvězd při skvělé zahraniční sérii. Ale nevýslovnost písmene ř mi u Gebriana stále vadí, já sám jsem příkladem, že ř se jde po několika návštěvách na logopedii naučit i v pozdějším věku...

• 16.2.2014  00:49
    Peklo na talíři (TV pořad) (2012)

Vaňkovy hlášky typu šmakuláda, mazlík atd. už zlidověly :)

• 16.2.2014  00:48
    A dost! (TV pořad) (2012)

Člověk se dozví zajímavé informace. Ale ten Tuna je děsnej tragéd, jak vždycky když o něčem mluví dělá ty mimické pohyby, to je hrůza.

• 1.2.2014  22:47
    Pán Domu (2005)

Gagy Tommy Leeho Jonese a sem tam nějaká ta sranda uchránily film od odpadu.

<< předchozí 1 2 3 4 5