• Publicistický

Máte slovo (2008) (pořad) odpad!

Navrhuji změnu názvu: Máte hovno aneb žvaňte a manipulujte. Když si chci zvednout náladu, tak si pustím nějaký vypečený díl. Kolikrát je to lepší, než většina současných komedií...

Kancelář Blaník - Biobabiš (2015) (epizoda)

Pro mě nejlepší díl z celého dosavadního průběhu seriálu, ale nemyslím si, že bude někdy překonán.

Krampoloviny (2013) (pořad) odpad!

Vývoj názvu: Nikdo není dokonalý; Krampoloviny; Krampovoloviny; Očekávaný vývoj: Krampochujoviny; Krampodebilárny; Krampopíčoviny

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad) odpad!

Viděl jsem hada srát, žábu bušit pěstí do skály, koně zvracet v barvách francouzský trikolóry. Dokonce jsem viděl i stíhačku couvat. Ale něco takovýho jsem teda ještě neviděl. Co to má sakra za smysl na sebe napatlat tuny make-upu a předstírat, že jsem nějaký slavný zpěvák nebo zpěvačka? Co je na tom zábavnýho? Když si chci poslechnout písničky, tak si pustím originál a nepotřebuji, aby mi Vojtek zpíval Metallicu nebo Mišík Gotta. Humáč.

Hvězdná párty (2016) (pořad) odpad!

Sereblitám trvá asi deset minut, než složí jednoduchý obrázek z kostek a pak si ještě zatleskají. Vrchol televizní zábavy v podání TV Noha.

Můžu dál? (2016) (pořad) odpad!

Pozor! Na TV Barrandov řádí nebezpečný muž. Vloupává se do bytů celebrit, je vtíravý a zajímá se o jejich orgasmy. Poznávací znaky: je slizkej a zvědavej. Ano, je to opět Aleš Cibulka.

Meziplyn (2013) (pořad)

Koubek je borec, na jeho recenze se vždycky hodně těším. Pořad je tak akorát-ani krátký, ani dlouhý. Vždy zajímavá auta, Koubek občas utrousí i nějaký ten vtípek nebo srandovní poznámku, do toho udělá komickou grimasu a je z toho super záležitost. K tomu ještě na Streamu existuje užitečný pořad Bazarovky, kde Koubek recenzuje ojetá auta (třeba starou Octavii).

Black Books (2000) (seriál)

Nejlepší epizoda pro mě byla The Grapes of Wrath a nejvíc mi utkvělo v paměti "Right now I'm eating scrambled eggs, with a comb, from a shoe!" Super sitcom.

Jetelín (2016) (seriál) odpad!

Hnusné kulisy, odporné nasvícení, "exteriéry" se točí v ateliéru za pomocí umělé trávy a stromů. Vypadá to jako projekt nějakých amatérských nadšenců, ale rozhodně ne jako profesionální práce. K obsahu seriálu nemá cenu se vyjadřovat, to je trapnost nad trapnost. Lepší by snad i bylo, kdyby to točili v Temelíně...