• Pohádka

Královské Vánoce (2014) (TV film)

Emily a služka Olivie se narodily na chlup, na den stejně

Rebelové (2001)

"San Francisco (Be Sure to Wear Flowers in Your Hair)" is a song, written by John Phillips of The Mamas & the Papas, and sung by Scott McKenzie. It was written and released in June 1967 to promote the Monterey Pop Festival. https://www.youtube.com/watch?v=bch1_Ep5M1s

Šéfové na zabití (2011)

Milá Eliško, abych byl upřímný úplně odvazaný jsem z této komedie opravdu nebyl. Asi Američanům někdy nerozumím. Holky se mi, ale líbili, například Julie Bowen nebo Meghan Markle (ze Suits). Měj se a bav se ...

Tajemství staré bambitky (2011) (TV film)

Daň z přidané hlíny, komínů, daň z otevřeného okna, daň ze zavřeného okna, daň z trakaře, daň ze vzduchu * Máme vládu odborníků, sami jsme si je zvolili * Kdo neví, jak se krade, není náš kamarád * Čím víc daní, tím bohatší království * Daň ze vzduchu, úplně to bere dech * To mi, kudla, neříkej ... * achjo bohužel jen v pohádce takový konec :-)

Bournův mýtus (2004)

Indie - Neapol - Mnichov - Berlin - Moskva - New York City. Vypadáte špatně, odpočiňte si ! (říká Pamele Landy)

Kouzla králů (2008) (TV film)

Sestřička Královna ohně má sestřičku Královna vod Král Vladan a král Dobromil, český Belmondo Tadeáš a princezna Mariana zakletá do ohně. Královna Kristýna (Libuše Š.) je obraz, má bílé vlasy. Král Dobromil (J. Abrhám) má čím dál více hlas ze zvířátek pana Krbce

O princi Truhlíkovi (1996) (TV film)

Ale jo, legrační pohádka. Na počítání máme přece účetního ! Zvonimír a Dobromil, princezna Augusta z Adrš-Nedržpachu

Škodná (2007) (TV film)

Kdyby to bylo ode skutečné události, bojím se chodit po ulici, těch policejních chyb. Ivanu Andrlovou jsem ve filmu neviděl (Ale vlastně slyšel, sestřička po telefónu). Napínavé ovšem ...

Rychlejší než smrt (1995)

Mladá a sexy Ellen (áách) přijíždí do městečka Redemption, ve kterém lump Herod pořádá soutěž o finanční odměnu ve střelbě, při které se zbavuje protivníků. Barman Horace ji jako každý rok vyhlásí a vyzývá, kdo se do ní přihlásí. Kdo další? Seržant Cantrell. Jak se to píše? seržant/Keith David si připálí fajfku a řekne Bez chyb! Ještě někdo? Strakatý kůň, mnoho bílých mužů opustí město v dřevěnných bednách! Úderem celé hodiny je vždy další souboj odstartován. Postupně a různě pistolníci vypadávají až v semifinále zůstanou Kid/Leonardo DiCaprio versus Herod/Gene Hackman a Cort/Russell Crowe a Ellen/Sharon Stone. Cestou do semifinále, divák zjistí důvody a životní osudy semifinalistů. Kdo bude finalista a vítěz ? No prostě je to takový Wimbledon/Bimbledon v pojetí westernu (koukal jsem na Kvitovou a spol zrovna)