• Pohádka

Dvě svatby (2010) (TV film)

Nemáte někde trojče, kterého bych se musel bát.

Před svatbou ne! (2001)

Dvě krásné podvodnice Max Conners (S.Weaver) a její dcera Page (Jennifer Love Hewitt) chtějí odřít hlavně prokouřeného multimilionáře Williama B. Tensyho (Gene Hackman). Olga Jevanová (Max) ho balí, ale hnusí se jí s ním líbat a vymlouvá se : Bůh být tady všude! William: To teda jo viď, prachant vlezlej. Page přijde na schůzku do baru a myslí, že jí nějakej otrava se snaží klofnout A proč Vás tolik zajímá, jestli si nedám něco k pití ? Barman Jack : No asi proto, že jsem číšník!

Columbo (1971) (seriál)

U Columba, nevím zda někdy ukázal manželku ...

Causa Králík (1979)

Ale jeden advokát z Prahy, taková zajímavá právnická starožitnost. Nemám rád, když se ubližuje dětem a starým lidem :-(

Na Hromnice o den více (1993)

Moderátor počasí Phil se chlubí svou důležitostí: Jen pro tvou informaci, má o mě zájem velká televizní společnost. a jeho kolega Larry hned kontruje : Fakt? To bude asi Teleshopping ? Dobrý byl rozhovor s paní Lancasterovou v jídelně hotelu při první rotaci příběhu (netušil kolik jich bude:-) ) : Už jste někdy měla déjà vu, paní Lancasterová? Myslím, že ne, ale zeptám se v kuchyni. Né, to je dobrý díky. Čásová smyčka se točí stále dokola : Já už si nedělám starosti vůbec s ničím. Těch rotací a opakování bylo tak mnoho, že jsem přemýšlel, co bude zlomem k novému dni, zda únos sviště, žebrákovi dá minci, uteče spolužáku Nedovi nebo nešlápne do louže … Andie je božská! It's Groundhog Day again, and again, and again.

Kulový blesk (1978)

Nevím, zda bych si dal brazilskou kávu ? Paní Jechová dokonale prozkoumá místo, kam se má nastěhovat. Jó, to je ale pěkná půdička. … Tady se mi to bude věšet. Začne dělat problémy : Já jsem si to rozmyslela, já se stěhovat nebudu. Máňa říkala, že dokud já se nevystěhuju, tak to není směroplatný. Epizoda s mistrem Bílkem je dotažena do dokonalosti, jak se probudí. Dobré ano, ale mají lepší !

Muž se zlatou zbraní (1974)

IX. J. W. Pepper: Já tě znám. Ty jseš ten anglickej tajnej agent z Anglie. James Bond navštíví vody Rrudé Číny …

Jeden den (2011)

Film se odehrává 15. července. Nechci tě vidět ve sprše nebo čůrat nebo čůrat ve sprše.

Snowboarďáci (2004)

Budeš dělat tlaky vole! Budu dělat tlaky vole! Pojď na férovku! Mazlíku !!! :-) Stříííkéééééééééj

Vrásky z lásky (2012)

Kontrast volnomyšlenkové herečky a učitele se zajímavými dialogy. Škoda, že jim tu končí rajon. Odvezli by nás až do Prahy. v policejním voze ... :-) V životě člověk potřebuje nějaký řád. Copak jste tramvaj? :-) Mohlo to být ještě horší (prohlížejí pokoj, kde přespí). Teď bych chtěla vidět jako vy. :-) Zvláštní :-( 