• Pohádka

Bakaláři 1997 - Facka (1997) (epizoda)

Mladá sexy učitelka vyškolí za pomoci žáků tatínka Bobana , který jako namyšlený podnikatel si šel na ní vyšlápnout

Bakaláři 1997 - Jak jsme si přečetli Čapka (1997) (epizoda)

Zlikvidovat Karla Čapka! V jaké třídě je? Nic z toho nesmíte číst. Český človíček dokáže ocenit opravdovou hodnotu, až mu jí začnou ošklivit. Je to dobré, moc dobré! Výborný B. Poloczek (škoda ho) , jeho zbožné pohledy na Stalinův obraz či bustu.

Bílý tesák (1991)

Hezký film o přátelství člověka, vlka a člověka v hezké, ale poněkud drsné krajině. Nelíbily se mi psí zápasy stejně jako kohoutí, naštěstí se tvůrci filmu v nich nijak nevyžívali. Je ošklivé, když se pejsci či jiná zviřátka trápí :-(

Blanche - královna zbojníků (2002) odpad!

Zatím jediný (29.11.2010) odpad, ani jako parodii jsem to nevydejchal, naprostým omylem mám doma .

Blázni ve vězení (1980)

Gene Wilder a Richard Pryor dobrý Myslím, že tento film byl jedním z prvních, který byl do 15 let nepřístupný a já ho s čerstvou občankou viděl v kině Sevastopol, nebo jsem jí ještě neměl ? Užíval jsem si ty tanečnice v baru. Je to dost blbost, ale odpočívat se při tom dá. Kromě hlavních postav je jistě zajímavá Meredith (JoBeth Williams) a určitě Grossberger

Bláznovo zlato (2008)

Zaujali mě postavy Finn (Matthew McConaughey) a jeho žena Tess (Kate Hudson), do které jsem se v době mého prvního zhlédnutí rovnou zamiloval. Sympatičtí jsou rovněž Nigel (Donald Sutherland) a Gemma /Alexis Dziena). Příjemné vidět ...

Bohéma (2017) (seriál)

Javorský

Bournův mýtus (2004)

Indie - Neapol - Mnichov - Berlin - Moskva - New York City. Vypadáte špatně, odpočiňte si ! (říká Pamele Landy)