• Rodinný

Krok za krokem - I peněz moc škodí (1998) (epizoda)

Cody je zpátky i se spoustou "kouzelných" rekvizit ze všech koutů světa. A také prozradí, kde mají nejlepší hamburgery na světě. A to budete koukat!!! Hodně vtipný díl.

Krok za krokem - Podfuk (1998) (epizoda)

Povedený díl se spoustou hlášek, byť problém jako obvykle musí na konci vyřešit tatínek...

Krok za krokem - Svatba na truc (1998) (epizoda)

Člověk si ukroutí hlavu nad výchovnými metodami Carol a Franka. Že je to sitcom? Ano, ale chyba je v tom, že právě v těchto věcech se bere smrtelně vážně. Opět to zachraňuje druhá linie.

Krok za krokem - Úspěšný spolužák (1998) (epizoda)

Jestli jsem to dobře pochopil, tak dva dvacetiletí kluci jsou už celí natěšení, jak budou TAJNĚ bez rodičů sledovat pořad s holkama v bikinách, zatímco zástup jejich vrstevníků jim ochotně zaplatí 15 dolarů za to, že se budou moci dívat s nimi. No, oprostíme-li se od toho a vzpomeneme-li si na J.T.ho hlášku z úvodu o návratu na večeři, tak je celý ten díl docela vtipný a vrcholí Frankovým pochopením pro spolužáka, který na rozdíl od filmového Kristiána má jen jeden den v roce, kdy je králem.

Lucie: Medvídek (1998) (hudební videoklip) odpad!

Za každoroční terror v podobě této otravné melodie vděčíme tomu, že se v textu mimoděk a bez jakékoli souvislosti objevilo jednou slovo Vánoce. Rádoby metaforický text, jehož jinotaj je tak na úrovni žáka prvního stupně základní školy, a klasický studiový videoklip alá Triangel tomu nasazují korunu.

Nebezpečné hry (1998)

V popisu filmu je sice thriller, ale myslím, že tvůrci se rozhodli udělat si z diváka tak trochu legraci. A myslím, že se jim to královsky povedlo. Poprvé jsem ten film viděl na vojně společně s dalšími 20 lidmi namačkanými před videem a bavili jsme se více než dobře. Účel splněn, zvraty fungovaly, momenty překvapení taky a nad tím, co se bude dít dál, jsme příliš nepřemýšleli, přesto film zanechal skvělý dojem. A co si budeme povídat, na tu dívčí estetiku se člověk podívá rád, a to nemusí být zrovna na vojně.