Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Krimi
  • Rodinný
  • Dokumentární

Recenze (2 402)

plakát

Vrátila jsem se z hrobu (2018) 

Krátká hororová jednohubka pro kratší večer. Atmosféra i celý příběh trochu kulhají, napětí se také příliš nedostavuje, ale pro zabití volné hodiny, proč ne.

plakát

Akumulátor 1 (1994) 

Otec a syn Svěrákové si chtěli tak trochu udělat legraci z hollywoodských akčních slátanin a vznikla z toho... ...strašná blbost.

plakát

Sanitka 2 - Epizoda 11 (2013) (epizoda) 

Asi jsem nějak ultramoderně přemýšlející jedinec, ale nějak jsem nepochopil, co takovému testosteronovému týpkovi, jako je Neliba, vadilo na typu podnikání jeho syna.

plakát

Sanitka 2 - Epizoda 10 (2013) (epizoda) 

Tento díl si určitě zasluhuje uznání za ukázání muslimů v pravém světle. Zbytek zápletek a dialogů však musel pan Hubač psát, když byl zcela mimo normální běžné a logické vnímání.

plakát

Sanitka 2 - Epizoda 9 (2013) (epizoda) 

Doktor Bláha dokonale hláškuje, čímž si tento díl vysloužil vyšší hodnocení, než by objektivně zasluhoval. Mít Simonu jako milenku je jedna věc, ale mít ji doma? Pokud jde o Radostovou bouračku, nebylo by lepší odpustit si tu scénu s klíči a předložit ji jako hotovou věc? Takhle návodně diváka připravit na to, co se bude dít... Pokud jde o Kaderku a jeho záchrannou akci, tak nevím, jestli vytočení psychopata dalším důvodem k traumatu je nejlepší cesta k osvobození rukojmích.

plakát

Sanitka 2 - Epizoda 8 (2013) (epizoda) 

Třetí Gordonovo kroužení nad vilou už je trochu stereotypní. Možná to měli tvůrci dotáhnout do konce a nechat ho přistát. Za pozornost stojí Kostkovo řešení rodinných problémů.

plakát

Sanitka 2 - Epizoda 7 (2013) (epizoda) 

Silná scéna s Ivanou Andrlovou, doktor Jandera jako McGyver a pilot Budař, který nejprve setře paraglajdistu, že si za svou situaci může vlastní hloupostí, aby poté seznal, že na tom není o moc lépe.

plakát

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022) 

Fenomén Tří tygrů mě minul (věděl jsem, že něco takového existuje, ale vůbec jsem netušil, co to má být), takže tento film je mou první zkušeností s nimi. A musím říci, že jsem se bavil královsky. Film má být evidentně imbecilní, ale paradoxně je imbecilní mnohem méně, než jiné odstrašující pokusy o českou komedii (vlastně úplně všechny za posledních nejméně 20 let). Hlavní hrdinové jsou pochopitelně do extrému vyhnaní pitomci, ale paradoxně z toho ani přes skřeky či záměrný teploušský akcent vycházejí mnohem přirozeněji a sympatičtějši než třeba jejich kolegové z Blbý a blbější. Mnohokrát jsem se smál opravdu nahlas, což se mi opravdu nestává často. A asi největším překvapením je, že to i přes zjevný záměrný imbecilismus a záměrné pitvoření vypadá jako film. Svěží střih a asi poprvé v životě jsem viděl český film se skutečně skvělými akčními scénami (navzdory tomu, že byly rovněž parodicky vyhnané do extrému). Vrcholem filmu pro mě byla asi scéna, kdy se jeden z hrdinů stal Krysařem.

plakát

Čtyři uši na mezi (2003) (seriál) 

Příšerný večerníček s naprosto příšerným a nepříjemným přednesem Báry Hrzánové. Chtěl jsem napařit odpad jak vyšitý, jenže tříletému synkovi se to (na rozdíl od Bzuka a Ťuka, co dávali předtím) líbí. Bylo by za těchto okolností asi správné dát aspoň dvě hvězdičky, jenže u něčeho tak imbecilního se musím hodně přemáhat i k té jedné.

plakát

Sanitka 2 - Epizoda 6 (2013) (epizoda) 

Vlastně docela zajímavý díl. Morální dilema doktora Radosty (skvěle zahraného J.Dulavou), trochu moc starostí Kaderky, Theovo naložení s artefakty "moderního umění" v Národní galerii... A oproti seriálům obdobného ražení nedobrý výsledek drahé operace, aneb i drahý dobrý skutek může dojít ke katastrofě. Co jsem moc nepochopil, byla komická vložka Lábuse a Srstky do dramatu kolem Áni. No, a Jandera od původního seriálu nikterak neustoupil ze svého osobitého způsobu, jak řešit problémy se svými ženami, tedy nijak.