• Romantický

Bába z ledu (2017)

No, tak určité reakce mi přišly, že příliš šustí papírem. Neumím si představit, že by Hana nezjistila dřív, jaké má syny, a tedy měla zjednat nápravu desítky let předtím. Také obrácení Ferdyše Pištory v podání Broni a jeho návrat k rodině, mi přišel neuvěřitelný. Intimní scény se mohly klidně vynechat.

Tvář vody (2017)

připomnělo mi to starý sovětský film Člověk obojživelník. A ten byl mnohem lepší.

Teorie tygra (2016)

Jako ženská se vůbec necítím pokořena, znectěna či jinak ublížena, je přece evidentní, že jde o nadsázku, tak proč se to tady tak řeší. Vtipné, pohodové, romantické, zábavné. A co víc - klidně víckrát koukatelné.

Barbora Poláková: Kráva (2012) (hudební videoklip)

Moc dobře udělaný klip, pozvedl písničku o dva levely výš.

Padesát odstínů šedi (2015)

Normální romantický film, tak se z toho odpůrci nezblázněte a ty, Verbale, seď doma a brousi si drápky na něco, co nebude pod tvou úroveň.

Jupiter vychází (2015)

1) Trailer je dobře sestříhaný 2) Už dlouho jsem neviděla tak slabý, nelogický a odbytý scénář 3) Channing má krk tlustší než hlavu 4) Dvě hvězdičky za krásnou Milu a efekty

Jak zkrotiti zlého muže (1986)

Milý romantický film. Charizmatický Karol, krásná Magda, vtipné hlášky. Jen ta móda osmdesátek je strašná. Kdyby to natočil někdo jiný než Poledňáková, tak by dostal minimálně o 30% víc, ale této paní se prostě její úspěch neodpouští, co?

Máj (2008) odpad!

Strašné, prostě strašné. Možná, kdybych neznala předlohu... ne! I tak. A ta příšerná věc, co tam zpívá Michal ze Supportů!

Krásná Fatmagul (2010) (seriál)

Tak nějak mě baví vás všechny, co jste dali odpad, naštvat. Raději koukat na předlouhé záběry hlavních hrdinů, kteří si navzájem předvádí svou rádoby nenávist, než na násilné scény či rozbíjení desítek aut.

Šíleně smutná princezna (1968)

Moje nejoblíbenější pohádka. Vtipné dialogy, nádherná pestrá muzika, skvělé texty písní. Symbióza moderní a klasické pohádky.