Král videoher (2006)

Boží komedie.Pohodová oddychovka o nejlepším pařanovi všech možných i nemožných her.

Deuce Bigalow: Dobrej striptér (1999)

Nejlepší komedie jakou jsem viděl.Rob Schneider-pán komik.Scenář užasný.Smál jsem se od začátku až do konce filmu.Prostě super komedie!!!!!!!!!!

Barbar Conan (2011)

Skvělí film ,mě se teda líbí

Nahota na prodej (1993)

1-hvězdička je za Soukupovou hudbu a 2 hvězdička za herectví Vaculíka+Krampola.Film krásně ukazuje jak v porevoluční době přišel kde jaký žebrák z ameriky tak jsme mu lezli do zadku!!Film začal dobře,ale během natáčení musel režisér upadnout na hlavu,protože konec byl shit roku!!!Dále ,jenom Češi mužou obsadit do filmu retardovaného kriminalníka Jonáka!!To byl vrchol!!

Tankový prapor (1991)

Jedině kdo mně tam sral byla Simona Chyrová jinak dobrý film!

Šéfové na zabití (2011)

Vynikajíci scenář ,režie a herecké obsazení!Tenhle film mně pobavil víc než Pařba v Las Vegas,Bangkoku!! Komedíe Nadoraz je slabým odvarem tohoto filmu!!!Film mněl akci ,dynamiku a bavil mně celou dobu!!Nemám co bych tíhle komédii vytknul.Gagy a hlášky byli naprosto úžasné!!Málem jsem se počúral smíchy. Znovu děkuji Sethu Gordonovi za tuhle úžasnou komedii!!!!Počitám ,že si ji znovu pustím!!

Plamen a Citron (2008)

Jeden z mála válečných filmu co mně dostal!!Temná realistická podívaná pod pokličku dánského odboje. Dva popravčí odboje zjišťují, že ne všichni odsouzení jsou škůdci státu. Velmi pomalý děj a temné počasí dodává depresivní nádech během celého filmu. Beznaděj, vidina nekončící války. Herci hráli všichni velmi civilně bez přehrávání a to velmi utvrzovalo ve skutečnosti příběhu. Poprvé se mi stalo,že se mi líbil film od severských sousedu!!