Schindlerův seznam (1993)

Momentálně nejlepší válečný film z prostředí koncetračných táboru, který alarmuje, vzdává úctu, šokuje i dojímá...

Zelená míle (1999)

Bezchybná záležitost-vynikajíci film!!Vynikající výkon Toma Hankse v hlavní roli Paula Edgecomba, jeho kolegy Davida Morse a také černého obra M.C. Duncana jako John Coffey. Nezapomenutelný film.

Fešák Hubert (1984)

Karel Heřmánek ve své životní roli./Fešák Hubert a Smrt krásnych srncu./-Skvělá podívaná!!

Smrt krásných srnců (1986)

Jeden z nejlepsích valečných českých filmů.Karel Heřmánek ve své životní roli.Není mu co vytknout!!Viděl jsem ho několikrát a kouknu sa na něj kdykoliv znovu.

Duhová kulička (1985) (TV film)

Film do pohody,na který mužete koukat kdykoliv!

Práče (1960)

Nadprůměrný válečný film-na to v jakým roce byl natáčen-smekám klobouk!!!

Počítání oveček (1981) (TV film)

pána Karla Kachyňu jako režiséra obdivuju,proto dávam tomuhle filmu 2 hvězdy za jeho režii.Film mi přišel hodně depresivní,za co pán režisér nrmuže,bylo to spíš tím prostředím ve kterém se to natáčelo.

Kráva (1993)

Nádherný příběh ze života a nádherný film-herecké obsazení-výborné!!

Hospoda (1996) (seriál)

Skvělý český seriál z hospodského prostředí. Ani se mi nechce věřit,že to udělala Nova Tv!!Skvělé herecké obsazení v čele s Petrem Nárožným, Ladislavem Potměšilem, Jiřím Menzelem, Bronislavem Poloczekem a Janem Kanyzou. Tady hodnotím srandu a člověk si tady odpočine!!

Vlak dětství a naděje (1985) (seriál)

Jeden z nejlepších českých seriálů, vynikající Helena Růžičková, skvělý Stanislav Zindulka a výborná režie pána Kachyni!!!