Protiúder (2002)

Docela povedený film, i když scénář mohl být o tu hvězdičku lepší. Jinak Arnold válí.

Skála (1996)

Není co dodat. Dokonalý film...

Hostitel (2013)

Docela velké překvapení, myslel jsem že to bude kravina a ono ne. Docela slušně natočené, musím říct že mnohem lepší než první Stmívání, žádní upíři a žádní čokli. Dobře natočený film se slušným dějem.

Válečný kůň (2011)

Velice vydařený film o přátelství zvířete s člověkem. Jde vidět že mistr řemesla Steven Spielberg, i zde dokázal mistrně natočit tak úchvatný film, který ještě dlouho bude v paměti lidí, kteří mají tento žánr v oblibě.

Scary Movie 5 (2013)

No asi jsem od toho to dílu čekal něco víc, myslel jsem že se to vrátí do kvality prvního dílu, ale zklamali:-). Pár scének je skvělých ale potom to vypadá že autoři už neví kudy kam. Na pobavení a zlepšení nálady po smrti křečka:-) to ujde. Nic vezlém ale doufám že další díl už nebude.

Mrtví a neklidní (2013)

Nezvykle pojatý film o zombicích. Který mě docela pobavil, můžu s klidem říct že lepší než Resident Evil 5.. :-)

Rango (2011)

Není to špatný film ale pro mě je víc zábavnější a lepší filmy jako např. Rebelka, Raubíř Ralf a Hotel Transylvánie, s toho to roku zatím. U vidíme dál jaké jiné chuťovky budou.

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Vydařená komedie, podle mě velice přesně vystihuje dnešní uspěchaný svět. Každý by si měl uvědomit komu nebo čemu dá ve svém životě přednost.

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Prvotřídní komedie, se skvělým Jimem Carreyem. Další skvělá komedie od bratrů Farrellyových. Humor ve filmu a hlavně tři černoušci nemají chybu.:-)

28 týdnů poté (2007)

Velice vydařené pokračování, můžu s klidem říct že je možná lepší než první díl. Máto víc šťávy.