t.mon

t.mon

Timon Láska

okres Brno

• 15.7.2012  21:30

Paráda, paráda a napotřetí to bohužel nejde. SDoZI je suprovej, Scooby a Shaggy bez diskuze nejlepší, děsivé prostředí močálů, fajn zombíci a Scoobyho keksy. Plusy. A teď mínusy. Debilita některých postav (obzvlášť Daphne, které je mimořádně blbá, trapná a ty její oči :D), ne moc dobrej scénář a blbej závěr (SPOILER! Sice to že to nebyli padouši ale skuteční zombíci a duchové a vlkodlaci je sice fajn, ale mě to nesedlo. Konec SPOILERU). Ale nějaká změna to je a přece jenom je SDoZI Scooby-Doo a Scooby-Doo je Scooby-Doo :D. Slabší 4.

• 22.10.2011  13:59

Asi jeden z těch horších dílů, ale přece jenom je to Scooby.

• 15.9.2012  21:46

Tímto filmem potvrzuji (i když patří k těm horším), že Scooby-Doo se stává mojí nejoblíbenější animovanou postavou a doufám, že těch filmů a seriálů bude mnohem víc.

• 29.12.2011  09:33
    Scooby-Doo: Začátek (TV film) (2009)

Ten, kdo to udělal, to opravdu nebylo předvídatelné. Jenom škoda, že měli tak divný vzhledy.

• 24.12.2018  23:47
    Shutter (2004)

čtyřku za atmosféru, která je hutnější než při debatách v Poslanecké sněmovně, též za lekačky, kterýma se zde po dlouhé době nešetří, jednoduchej příběh je úderný jako prase. Výrazové emoce sice na nule, ale vše ostatní to vyzdvihuje, nemám problém.

• 8.10.2011  14:33
    Silent Hill (2006)

Se Silent Hillem je jedna potíž - půlku stopáže nevíte, co se to kolem vás vlastně kurva děje, a když už to trochu začnete chápat, vrazí do vás Gans perdu závěrečnou scénou v kostele a v domově. Tento horor je vlastně takovou symbolickou uzavírkou éry, kdy byly duchařiny na velkém vzestupu a krásně postupně se budovala atmosféra (The Others, Ring, Descent). A navíc sladká tečka. Tři mí oblíbenci v jednom filmu (tzn. Sean "Ned" Bean, Radha a Laurie "Andrea" Holden) a navíc v tak úžasným atmosferickým nářezu s naprosto nejlepšíma nezáporákama (Alessa, Red Pyramid), jen opravdu škoda toho konce, který je možná až moc nevysvětlený (jak to, že zůstaly v temnotě? Umřeli nebo ne?), a škoda zbytečného přehrávání Beana, jinak není filmu co vytknout a dle zážitku se film zřejmě přesune do topky. 100%

• 21.8.2011  19:59
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

"Mám tři děti a žádný peníze. Proč nemůžu mít žádný děti a tři peníze?"100% Nejoblíbenější postava: Bart Simpson. Nejoblíbenější série: 12. nejoblíbenější tři epizody: 1. New Kids on the Blecch(S12E14) 2. Eternal Moonshine of the Simpson Mind(S19E09) 3. Little Girl in the Big Ten(S13E20).

• 8.5.2016  00:03
    Sinister 2 (2015)

Očekávaně horší než jednička, a to především díky absenci skvělého Hawka, ale budiž. Na to, že Foy je nezkušenej mlaďoch, si s tím poradil vcelku dobře. Atmosféra tam je. Kdesi. Ale vyskytne se. Lekačky taky. Hlavně v první polovině. Malé ufňukané dvojčata se taky daly přestát, kompenzovaly je pěkné masky duchů. Je vidět, že Sinister šel, stejně jako třeba REC, ve druhém díle víc do akce, odpoutal se od komornosti a postupného budování atmosféry, ale bohužel to funguje tak nějak napůl.

• 20.2.2014  11:58
    Sirotčinec (2007)

Trochu mi vadil konec, jinak ale dobrý, strašidelný, španělský horor se skvělou Belén Ruedou.

• 24.7.2017  00:28
    Skryté zlo (2017)

Jedna hvězda za slušnou atmošku v první půlce, druhá za Trinity, jinak slabší průměr, netřeba více slov.

• 28.8.2011  12:31
    Smolař (1965)

Jeden z nejhorších filmů s Funesem.

• 23.9.2012  19:55
    Sněžní pavouci (TV film) (2007)

Snowboardisti neměli šanci.

• 1.7.2011  15:10
    Speed Racer (2008)

čtyři* za film, jednu ubírám za velmi nudné scény.

• 26.7.2016  10:50

Heroes od Bowieho, naprosto fantastická Winona Ryder a skvělé vygradování mě konečně kompletně vtáhly do děje - tohle má šanci přebít House of Cards jako nic.

• 12.11.2016  23:33

Ellis si svůj styů vytvořil hned v tomto filmu, o tom žádná (i když je ten Anthropoid z ruky, tak je jeho styl tomuto počinu tak podobný, až sem se musel smát). Je škoda, že film nechal spousta nezodpovězeno, protože to bylo opravdu zmatené, a často jsem se v tom ztrácel. Přitom nešlo vůbec o špatný film - atmosféra byla skvělá (Stefanův dům) a Lena Headey jakožto favoritka díky Game of Thrones zase zářila. A celá "silence" metoda filmu vůbec neublížila, jen je opravdu škoda toho zmateného a uspěchaného konce.

• 20.9.2012  13:17
    Superžralok (2011)

Já sice miluju takovýhle kraviny typu Mega Shark vs. Giant Octopus, ale tohle bylo trochu moc přes čáru. Ropné vrty narazí na skálu a díky tomu probudí pravěkého žraloka. Raye moc nemusím, ale tohle trochu přehnal, to už i ten 2hlavý žralok snad musí být lepší, ne? 2 hvězdičky za to, že se při tom nad tou trapností občas zasmějete. Jinak ztráta času.

• 17.11.2013  20:20

Tu jsem se takhle jednou opět rozhodl dát šanci žánru zombie. Zrak mi nepadl na nic jiného než na World War Z. Čekal jsem lehce nadprůměrný film, ne žádný převrat. A co dostanu? Převrat! WWZ je úžasný apokalyptický film, který si šarvátky nebere a akci nebrání. O atmosféře není řeč, SPOILER! při scéně v nemocnici jsem se klepal tak, že jsem tomu ani nemohl uvěřit KONEC SPOILERU. Pitt zde exceluje a já nemůžu dát jinak než plný počet.

• 6.6.2011  13:49

Po prvním shlédnutí 5*. Jsem úplně nadšený. Po druhém shlédnutí doma snižuji na 4*. Ani nevím proč, asi je to tím dabingem, co je o dost horší než titulky. Jedna věc mě dost zaujala a to ta, že Jeff Bridges jako Clu vypadá jako v prvním filmu. Nakonec jsem na to přišel. Všechno dělá počítač.

• 22.7.2012  17:36

Tak tohle je opravdu jasná pětihvězda s hvězdičkou s hvězdičkou. Klepal jsem se od SPOILER! první minuty se zombíkem a hned jsem věděl, že tohle bude pecka. The Innkeepers opravdu nejsou pro každého, ale zde souhlasím s uživateli J*A*S*M, panjosef a JAn, protože tohleto je opravdu horor s velkým H. Sara Paxtonová od výplachové Shark Night přešla k větším rolím a Ti West z ní udělal opravdu hvězdu. Postava s astmatickým záchvatem, bez síly (odpadky) a odhodláním objevit Madeline O´Malley, si West opravdu líp vymyslet nemohl. A o Madeline řeč není, z tý se podělá skoro každej. Bulvy jedny zatracený. A 52%? Proč? Best Horror of the Year 2011

• 21.8.2011  10:12
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

1.série: Si vysloužila fakt parádní rozjezd, díly jsou skvělé, padají jedny vtipné hlášky za druhými a všechny postavy až na Howarda se pilně snaží. 2. série: Je to ještě lepší než jednička, tady jsou díly narozdíl od jedničky skvělé všechny, opět se zde parodizují filmy hláškami, a postavy - o tom není řeč. 3. série: Si udržuje přiměřeně stejné tempo jako dvojka, nic se nezhoršilo ani nezlepšilo, jenom jsou zde vtipnější hlášky (když Raj zparodizoval Elastičku s kondomem, tak jsem se válel smíchy po zemi) a tentokrát se přestal snažit zase Raj. 4. série: Věda pokročila, s ní i hranice našeho nejlepšího seriálu, co kdy byl stvořen, tohle je totiž to nejlepší, co tento seriál mohlo potkat. Dvakrát tolik gagů, dvakrát více parodie, dvakrát více srandy než ve všech sériích. UPOZORNĚNÍ!!! ZDE ZAČÍNAJÍ MÍRNÉ SPOILERY! Do LA se přistěhovala Rajova sestra Priya. No a kdo by se s ní hned začal líbat? Odpověď se dozvíte. Amy Farrah Fowlerová Sheldona nutí do vztahu. Jak to nakonec dopadne? Raj touží po Howardově snoubence Bernadette. Co s tím Howard udělá, až to zjistí? KONEC SPOILERŮ! 5. série: Tak nějak nevím co napsat. Nezlepšilo se to ani nezhoršilo, ale něco možná k lepšímu. Kolotoč kolem svatby Howarda s Bernadette je fakt zamotaný, Amy je posedlá tím, že bude družička atd. a víc prozrazovat nebudu viz 4. série, kde jsem udělal chybu. Neberte tento komentář k páté sérii, který vypadá jako by se mi nelíbila, tímto způsobem, páta série je úžasná, věřte! 6. série: Pořád stejná pecka: Zvraty, málo napětí a obrovská nálož vtipů. Jen tak dál! Teorie strun se nám pomalu odhaluje a my, posedlí fanoušci, můžeme jen napjatě čekat na očekávanou sedmou řadu. Celkově je to jeden z nejlepších seriálů, co kdy byly vytvořeny.

• 27.11.2015  23:40

A já se vás všech ptám: Kurva co na tom kritizujete????? Ano, je to popkornovka, ano, příběh se nerovná žádnému Hobitovi, ale kurva je to Terminátor, tohle se přece musí prožívat, a ne kritizovat! Jo a Emilii Clarke přesouvám do TOp 10ky, nejen za její krásné rysy, ale i za její skvělý "khaleesi" herecký um.

• 29.8.2013  12:18

Drsné, klasické, divné a... ZATRACENĚ ÚŽASNEJ NÁŘEZ! Máme zde sice slabší a celkem dlouho trvající rozjezd (Stopaře nepočítaje), ale dál se nám odpoutává hodina úzkosti se zvuky šílence a motorové pily. Wow! Brutalita není vidět. Super! Rozhodně jeden z nejkultovnějších a nejlepších starých hororů. P.S: komentář uživatelky kleopatra geniální!

• 26.8.2013  13:10

Ach jo, a já se tak strašně těšil. TCH 3D je už jen průměrný horůrek, který nezachrání ani pár celkem slušných vražd (SPOILER! je to asi proto, že jsem ještě původní film neviděl, ale Leatherface zde poprvé vidím někoho tou jeho pilkou půlit). Na druhou stranu Alexandra Daddario u mě poslední dobou fakt boduje a i tady se snažila, jinak všichni ostatní za nic nestojí: Heatheřin pítel, nadržená blondýna, blbej kuchaříček a SPOILER! stopař-zlodějíček nestojí za nic. Sám Leatherface nějak ze sebe ztratil tu atmosféru obrovskýho chlapa s motorovkou. Zbytek uživatel Campbell. Mažu a nepotřebuju znovu vidět.

• 23.6.2014  13:06

Je bohužel pravda, že více jak polovina příběhů je špatných či průměrných. Ty nejhorší jsou: F is for Fart - trapná a úchylná zvrhlost; W is for WTF! - tahle hnusná změť střihů a blbosti, to snad nemohli myslet vážně. Potom ty průměrné: M Is for Miscarriage - minutová blbůstka bez příběhu, Ti West hodně sklamal; H Is for Hydro-Static - vtipné, ale špatně provedené, O Is for Orgasm, Q Is for Quack Adama Wingarda - vtipné, ale od Wingarda jsem čekal víc Výběr těch nejlepších: X Is for XXL Xaviera Gense - brutalitk, při které vás zamrazí; D is for Dogfight - zajímavý nápad, perfektně provedené, L Is for Libido - úchylnost, ale krvavá a zajímavá, oceňuju; Y is for Youngbuck - pedofilní podivnost, ale s perfektním závěrem. Nezapomeneme ani na T is for Toilet Leea Hardcastla a jiné animované srandičky. Celkově převládá průměrnost a špatnost a doufám, že druhý díl bude lepší.

• 10.8.2015  17:47

Oproti jedničce, která pár dobrých částí přidala, je toto kupa nezajímavých sraček povětšinou spadajících do kategorie odpad, vyzdvihnout bych mohl asi jen J is for Jesus (dobré gore), S is for Split, U is for Utopia (vtipné), Z is for Zygote (vhodné pro těhoné ženy), pro erotomany zase V is for Vacation a jako vždy výborná Beatrice Dale v X is for Xylophone. Celkově blbost.

• 29.8.2012  09:42

Ale jo, kombinace Batmana a Draculy se prostě podařila, hororová atmosféra nechybí, nejlepší byl bezpochyby Penquin, ta jeho chamtivost fakt předčí všechno. Ale plný počet dát nemůžu a to za pár hluchých míst, pomalou stránku a nudného Bruce Wayna (ne Batmana). Takže normální 4.

• 19.6.2016  00:16
    The Boy (2016)

Jedno z nejpříjemnějších překvapení roku. Čekal sem průměr, možná aj trochu víc, páč tam hraje moje favoritka z Walking Dead, Lauren Cohan. No dostal sem sice ze začátku pomalou, ale atmosferickou a perfektně natočenou paranormalku, která se místy stává spíše thrillerem, která vyvrcholuje perfektní závěrečnou čtvrthodinkou, kde se z duchařiny stává klasický 80ková naháněčka/slasher a intenzivní to bylo více než třeba takový The Forest, kerý hrál hlavně na lekačky. Ty zde sice najdeme, ale jen slabý počet, atmosféra se zde buduje ve stylu Kruhu hezky postupně. A Lauren Cohan je opět skvělá. Za mě férových 75 %.

• 10.8.2015  17:57

Robák měl asi pocit, že si svou neskutečně krásnou manželku nemůže nechat pro sebe předvádět její (herecký) umění a proto to s ní zkusil v hlavní roli, no je to opravdu něco jinýho než všichni čekali ve stylu Delivers, ale není to taková tragédie. Sheri se snažila (i ty kozičky ukázala), herecký výkony nepřekonatelného Sida a Dee se nezapřou a i když je to prakticky bez krve, příběh je po přůseru Halloweenu II skvělej a chybí tomu už jen kráska Scout tomu chybí.

• 19.8.2011  09:47
    The Scooby-Doo Project (TV film) (1999)

Docela dobrý. PS: Až uvidím Záhada Blair Witch, asi to přehodnotím.

• 29.12.2015  00:07

Na tohleto sem se těšil sakra hodně, o to větší je to zklamání, zvlášť od Peňy a Neveldnia, dvou talentů. Překvapilo mě, že se nakonec nejednalo o found footage, ale vlastně jakýsi nový styl, který mi vyloženě sednul. Což je ovšem zakopáno, podobně jako u loňského Devil Inside, totálně nezáživným příběhem, který sice vyvrcholí dost slušnou vymítačkou (klasickému Exorcistovi by klidně konkurovat mohla), ale není moc dobře ukončena, což sice dává naději na jakési pokračování, ale nevím, zdali bych ho chtěl vidět :( Nesmím opomenout také skvělý herecký výkon Olivie Taylor-Dudley, která je jednak neskutečně krásná, a navíc herecky zastiňovala i třeba takového Peňu, jednoho z nejlepších "béčkařů", jen škoda, že oba ztrácí čas na takovýhle krávovinách, na druhou stranu to ale aspoň zachraňují. Neslaných Nemastných 55% a zklamání.